Znalazłem architekta z uprawnieniami kierownika budowy

Trochę ponad rok temu postanowiliśmy z żoną, że wybudujemy swój własny dom. Znudziło nam się mieszkanie z rodzicami w jednym domu, a poza tym to chcieliśmy tak po prostu pójść na swoje. Nasz ośmioletni syn od razu zaakceptował ten pomysł, bo tak naprawdę będzie bardzo blisko domu teściów, w którym się wychował. Działkę, na której się budujemy, kupiliśmy już dosyć dawno temu.

Opłaciło się zatrudnić architekta z polecenia

architekt domu krakówPamiętam jak dziś, że zanim zaczęliśmy budowę to byłem tym wszystkim nieźle przerażony. Bałem się tych wszystkich formalności i kwestii urzędowych. Jeden znajomy podpowiedział mi, że we wszystkim pomoże mi bardzo polecany przez wszystkich architekt domu Kraków to miasto, do którego wybrałem się na rozmowę do poleconego mi architekta. I przyznam szczerze, że to była najlepsza decyzja z możliwych. Architekt nie tylko zaprojektował nam nasz wymarzony domek, ale również załatwił wszystkie niezbędne formalności. Ten fachowiec ma też uprawnienia kierownika budowy, więc tak naprawdę wszystko załatwiłem w jednym miejscu podczas jednej wizyty. I niepotrzebnie bałem się formalności, bo tak naprawdę sam nie musiałem załatwiać niczego. Wszystkim zajął się architekt ze stolicy Małopolski. Dzisiaj ja polecam każdemu naszego architekta. Nie tylko dlatego, że pięknie zaprojektował nasz dom, ale również dlatego, że jest słowny i rzetelny. Wszystko zrobił tak jak nam powiedział.

Dzisiaj, z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że budowa domu to sama przyjemność. Wszystkich fachowców trzeba szukać samemu, ale każdy etap budowy to przecież kolejny krok do zamieszkania w nowym domu. Po niespełna półtora roku mamy już budynek gotowy do podjęcia się w nim prac wykończeniowych. Oczywiście zaprojektowanie wnętrz tez zleciliśmy naszemu architektowi.