Zmiana firmy sprzątającej nie była dobra

Witam. Chciałam opisać niezbyt przyjemną sytuację, która miała miejsce w ostatnim czasie. Mieszkam na osiedlu domków jednorodzinnych. Jako pracująca matka, żona jest nie raz ciężko pogodzić mi ze sobą wszystkie swoje obowiązki.

Firma sprzątająca musi być uczciwa

firma sprzątającaMój mąż jest właścicielem firmy, której specjalizacja to wycinka drzew. Ja pracuje jako redaktor jednego z pism, które zajmuje się tematyką stylu życia, pracy i ogólnie jest to pismo dla kobiet. Moja córka chodzi do przedszkola w Bydgoszczy a młodszy synek chodzi ze mną w nosidełku do redakcji. Jako, że tempo naszego życia ostatnio dość gwałtownie wzrosło postanowiliśmy zasięgnąć pomocy. Nasi rodzice mieszkają dosyć daleko od nas, więc pomoc dziadków, choć bezcenna niestety nie dla nas. Nigdy nie chcieliśmy, aby ktoś wychowywał nasze dzieci, więc pomyśleliśmy, że firma sprzątająca jest bardzo dobrym pomysłem. Poszukaliśmy w internecie polecanych firm w okolicy, znaleźliśmy ich szereg. Zaczęliśmy porównywać ceny, koszta i opinie o firmach. Zdecydowaliśmy się na jedną. Właściciel firmy chyba sto razy dziękował nam za skorzystanie z jego usług – co prawda jeszcze z nich nie skorzystaliśmy, no ale widać cieszył się z pozyskania nowych klientów. Powiedzieliśmy jak wygląda nasz dom, czego oczekujemy. Zapewnił nas o wysokiej jakości swoich usług, mówił, że taniej i lepiej nigdzie nie znajdziemy.

Kobieta, która przyszła była sympatyczna. Przychodziła co dwa dni. Po dwóch tygodniach zmieniliśmy firmę sprzątającą, bo nasza pani Danka się rozchorowała. Okazało się, że jest to złodziejka.

Polecam jedynie firmę a-garden