Założyłam drukarnię internetową

Drukarnie to ostatnio bardzo popularny biznes. Coraz więcej osób je zakłada, w większości ze względu na niewielkie kosztu inwestycyjne. Tani punkt ksero może się znajdować nawet w małej budce czy komórce w budynku.

Drukarnia internetowa najlepszym rozwiązaniem

drukarnia internetowaDo tego jeszcze starczy jedna czy dwie duże drukarki z funkcją skanowania i kserowania i gotowe. Na początek niczego nam więcej nie potrzeba. Ja jednak uznałam, że niepotrzebny jest mi wcale wynajmę pomieszczenia. Nawet jakby było małe to trzeba zapłacić za nie czynsz i musi ono jakoś wyglądać, żeby nie odstraszało klientów. Wolałam ustawić sobie taką maszynę u siebie w domu i dlatego uznałam, że najlepszym rozwiązaniem będzie drukarnia internetowa. Wtedy mogę pracować kiedy chcę i ile chcę. Oczywiście tak żeby się wyrobić z zamówieniami, ale też nie musi to być praca od ósmej do szesnastej od poniedziałku do piątku. Mode nawet w soboty przyjmować zlecenia, jeśli nie są one ekspresowe. Przede wszystkim wykonuję tanie ulotki i plakaty. Do tego nie potrzeba mi żadnego specjalnego przyrządu, jak do laminowania, a i papier i tusz są bardzo tanie do takich tanich plakatów i ulotek. Myślę, żeby rozszerzyć nieco swoją działalność o bindowanie i laminowanie. Maszyny nie zajmą dużo miejsca, a ja rozszerzę ofertę usługową.

Na poczcie też już mnie znajdą, bo towar wysyłam listownie lub paczkami przy większym zamówieniu. To też bardzo wygodne. Moja praca bardzo mi się podoba i na pewno lepsza jest drukarnia internetowa od stacjonarnej przynajmniej dla mnie do pracy.