Zakupy zegarkowe w Szwajcari

W tym roku wybraliśmy się razem z narzeczonym na tydzień do Szwajcarii. Mój narzeczony bardzo lubi ten kraj i był w nim już trzy razy, więc jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam z nim tam pojechać. Tydzień ten był naprawdę cudowny i zleciał mi bardzo szybko. Mam nadzieję, że kiedyś jeszcze uda mi się tam wrócić.

Wybrałam najlepsze i najładniejsze zegarki

szwajcarskie zegarkiJakie inne prezenty niż szwajcarskie zegarki mogłabym przywieźć dla rodziny i najbliższych z tego jakże pięknego kraju? Od kiedy tylko wiedziałam, że spędzę tydzień w Szwajcarii to byłam pewna, że właśnie takie prezenty im sprawię. Bardzo lubię zakupy i niestety zawsze zajmują mi bardzo dużo czasu, ponieważ nad kupnem każdej rzeczy zastanawiam się bardzo długo i bardzo dokładnie sprawdzam czy będzie ona dla mnie albo kogoś, komu coś kupuję odpowiednia. Tak samo było w przypadku tych zegarków. Zegarek kupiłam dla swoich rodziców, mojej siostry, przyjaciółki oraz siostrzeńca. Nad każdym zegarkiem spędziłam bardzo dużo czasu i starałam się wybrać dla nich zegarki w jak najbardziej ich stylu. Bardzo nie lubię kiedy czasem zdarza mi się kupić nieudany prezent i widzę zawód na twarzy osoby, którą obdarowuję. Na szczęście w przypadku moich nie taki wcale małych upominków ze Szwajcarki tak nie było i jestem pewna, że wszyscy byli bardzo zadowoleni z tego, co ode mnie dostali. Bardzo mnie to cieszy.

Oczywiście w Szwajcarii nie kupiłam tylko zegarków dla swoich najbliższych. Wybrałam dwa zegarki dla siebie, które były naprawdę drogie ale nie mogłam się opanować, bo spodobały mi się one tak bardzo mocno. Jeden z zegarków jest bardzo klasyczny, utrzymany w złotej kolorystyce. Natomiast drugi zegarek ma bardzo nowoczesny dizajn – szczególnie tarcza wygląda dość dziwne, ale jednocześnie właśnie nowocześnie.