Zakupy przez internet

Teraz przez internet można kupić wszystko – i bardzo dobrze. Często dzięki temu, że towar jest tak ogólnodostępny, możemy kupić potrzebne materiały o wiele taniej. W internecie zazwyczaj kupimy coś taniej, niż w sklepie stacjonarnym, ale należy doliczyć koszty przesyłki – chyba, że zamówimy towar przez internet, ale odbierzemy go osobiście.

Zamawiający dostał jednak gratis daszek z poliwęglanu

daszek z poliwęglanuTo bardzo opłacalne. Ostatnio musiałem zamówić dla taty poliwęglan kanalikowy. Jego firma pilnie go potrzebowała do realizacji zamówień, ale niestety się im skończył, ponieważ jest bardzo popularny. A mieli zakładać świetliki z poliwęglanu na dachu pewnego bloku. Jednak tata poinformował tego, kto złożył zamówienie, że materiał dopiero musi do nich dotrzeć, więc musi się liczyć z kilkoma dodatkowymi dniami czekania. Zamawiający dostał jednak gratis – daszek z poliwęglanu do zawieszenia nad wejściem. Normalnie taki daszek kosztowałby około trzystu złotych wraz z montażem, więc można być zadowolonym z takiego dodatku, choć nie wiadomo, czy zamawiający nie planował jakoś inaczej zaprojektować wejścia do budynku. Cóż – zawsze może odsprzedać daszek w internecie za rozsądną cenę albo podarować go komuś, komu się przyda. Firma mojego taty często daje klientom gratisy, jeśli zamawiają u niego bardzo dużo jakiegoś materiału. Czasami dostają też specjalne zniżki, szczególnie, kiedy są stałymi klientami.

Tata dba o klientów, bo wie, że w ten sposób zdobywa również przyszłych klientów i dba o renomę swojej firmy. Nie zawsze zysk jest najważniejszy, warto zadbać o innych.

Więcej w temacie można znaleźć na: http://kmtechnic.pl