Zakup pufy do siedzenia

 

Ostatnio robiłam z mężem remont pokoju najmłodszego syna. Ma on dziesięć lat i bardzo interesuje się piłka nożną. Właśnie w takim wystroju zrobiliśmy jego pokój. Jest tam jeszcze mnóstwo miejsca, więc postanowiliśmy dokupić jeszcze jakieś dodatki, oczywiście w piłkarskim stylu.

Wybór pufy do siedzenia

pufa piłka do siedzeniaZapytaliśmy się syna, co chciałby jeszcze dostać do swojego pokoju. Stwierdził, że bardzo przydałoby mu się coś do siedzenia. Obiecaliśmy, że na pewno coś ciekawego mu zakupimy. Pomyśleliśmy, że mogłaby być to piłka. W sklepie stacjonarnym tego nie dostaniemy, więc musimy zajrzeć do Internetu. Wpisaliśmy w wyszukiwarce następujące zagadnienie: pufa piłka do siedzenia. Wyskoczyło nam mnóstwo propozycji. Postanowiliśmy, że zakupimy mu jedną taką piłkę do siedzenia. Myślimy, ze mu się spodoba. Zakupiliśmy jeden egzemplarz i czekamy teraz na dostawę. Po kilku dniach przyjechał do nas kurier. Przywiózł nam te piłkę do siedzenia. Syn akurat jest w szkole, wiec będzie miał niespodziankę. Gdy tylko wrócił ze szkoły, to od razu wszedł do pokoju. Bardzo mu się spodobała ta pufa. Od razu na niej usiadł. Jest ona wygodna. Można się nawet na niej położyć. Syn jest przeszczęśliwy, co bardzo nas cieszy. Warto było zakupić mu taki dodatek do pokoju. Teraz stwierdził, że będzie na niej siedzieć codziennie. Nawet ja na niej usiadłam i muszę przyznać, że jest naprawdę bardzo wygodna. Myślimy z mężem, ze przydałaby się jakaś ładna pufa do naszego salonu.

Pufa sprawuje się bardzo dobrze. Za każdym razem, gdy w telewizji jest mecz, to syn ściąga tę piłkę do salonu i na niej siada, by kibicować ulubionej drużynie. Cieszymy się z mężem, że sprawiliśmy mu taką miłą niespodziankę. Syn nam bardzo za nią dziękował. Teraz jego pokój wygląda iście piłkarsko.