Zajmuję się kamieniarstwem

 

Zaraz po szkole poszedłem na studia. U nas w rodzinie to nikt nie miał studiów ukończonych i rodzice pokładali we mnie ogromne nadzieje. Udało mi się zakończyć naukę i zatrudniłem się w zakładzie kamieniarskim, który obecnie należy do mnie.

Praca w branży kamieniarskiej jest bardzo dochodowa

kamieniarstwo w KrakowieMój były szef wpadł w bardzo nietrafną inwestycję, która spowodowała, że postanowił sprzedać swój zakład. Mnie bardzo interesowało kamieniarstwo w Krakowie i od razu zaoferowałem mu, że od kupię jego zakład. Był nieco zaskoczony ale chętnie przystał na moją propozycję. Wiedział, że jestem najlepszym pracownikiem i na pewno poprowadzę ten zakład bardzo dobrze. U nas kamieniarstwo w Krakowie jest bardzo dochodowe i już wiedziałem jak poprowadzić zakładem, ażeby przynosił jeszcze większe zyski. Udało mi się to osiągnąć w niespełna kilkanaście miesięcy i teraz jestem bardzo cenionym przedsiębiorcą. Pracują u mnie cały czas ci sami ludzie, ale bardzo szybko przestawili się i traktują mnie jak swojego szefa a nie kolegę. Sprowadziłem do zakładu też nowy kamień, którego jeszcze nikt w branży nie ma. Miało mi to zagwarantować jeszcze większe zyski i tak też się stało. Trafiają do mnie ludzie z różnych części miasta i zawsze dowiaduję się, że jakiś znajomy polecił im mój zakład. Szef ostatnio do mnie dzwonił, ażeby zapytać jak sobie radzę. Był zadowolony z moich sukcesów i uznał, że sprzedanie mi swojego zakładu było doskonałą decyzją. On obecnie przebywa za granicą gdzie prowadzi swoją kolejną działalność.

Ostatnio podpisałem umowę z nowym kontrahentem. Współpraca ta zapowiada się bardzo obiecująco i liczę, że chłopaki dzięki temu dostaną kolejną podwyżkę. Oni teraz zarabiają dwa razy więcej niż na początku, bo tak dobrze nam idzie interes.