Zajmuję się fachowym tworzeniem ulotek

Od ponad dwóch dekad zajmuje się jednym i tym samym. Tworzę ulotki reklamowe dla firm. Zajmuję się tylko i wyłącznie ich projektowaniem a wydruk zlecam drukarni, z którą współpracuję praktycznie od samego początku. Wszystko zaczęło się gdy byłem jeszcze nastolatkiem. Przygotowałem wówczas proste ulotki dla mojego taty, który prowadził firmę remontowo-budowlaną.

Stworzenie każdej ulotki to dla mnie wyzwanie

fachowe tworzenie ulotekProjekt pierwszej ulotki stworzyłem w prostym edytorze tekstu na swoim pierwszym komputerze – oczywiście stacjonarnym. Wypisałem na nich usługi oferowane przez firmę mojego taty i bardzo dużą czcionką napisałem jego numer telefonu. Następnie poroznosiłem je po skrzynkach na listy w dzielnicy, w której mieszkaliśmy. Tamta reklama okazała się takim sukcesem, że firma taty miała dzięki niej zlecenia na kilka kolejnych lat. I praktycznie od tamtej pory moim zajęciem jest fachowe tworzenie ulotek, ale dzisiaj działam pod szyldem własnej agencji reklamowej wyspecjalizowanej jedynie w tej formie reklamy. Projekty ulotek zamawiają u mnie największe firmy w kraju, wielkie przychodnie lekarski i prywatne kliniki a nawet sieci największych supermarketów. Pracy mam mnóstwo, a każda stworzona przeze mnie ulotka czy też gazetka reklamowa przyciąga uwagę konsumentów w najlepszy możliwy sposób. Każdy projekt traktuje jak wyzwanie, a swoją pracę uwielbiam i cały czas staram się podnosić swoje kwalifikacje.

Od czasu gdy wymyśliłem pierwszą ulotkę dla taty zmieniło się wszystko. Dzisiaj używam intuicyjnych i nowoczesnych programów graficznych, które ułatwiają mi moją pracę. Najpierw jednak musiałem nauczyć się posługiwać tymi programami i opanować ich obsługę do perfekcji. Podkreślę jednak raz jeszcze, że swoją pracę uwielbiam. A jak się lubi to co się robi to się ponoć nie pracuje.