Zadbaj o wygląd paznokci w lecie

Lato to doskonały moment, aby zadbać o swoje paznokcie i poprawić jednocześnie swój wygląd. Nie od dziś wiadomo, że właśnie ten element naszej stylizacji jest niezwykle ważny i stanowi o efektownym wizerunku. Jeżeli chodzi o trendy paznokciowe w tym sezonie, to warto. Jest zaznaczyć, że bardzo popularne będą między innymi paznokcie w kolorze zielonym, granatowym, czerwonym.

Paznokcie – jakie kolory modne w sezonie?

manicure łódźDobrze sprawdzi się także kolor fuksji czy też kolor różowy. Niezwykle popularne będą także paznokcie hybrydowe, które cieszą się nie tylko przepięknym wizerunkiem, ale także bardzo dużą trwałością. Paznokcie hybrydowe są doskonałe rozwiązanie, zwłaszcza dla osób, które nie posiadają czasu ani możliwości dbania o paznokcie codziennie. Jednak, aby paznokcie były efektownie wykonane, należy wybrać się do sprawdzonej osoby, która ma doświadczenie i wieloletnią praktykę. Na szczęście w Łodzi znajdziemy tego typu osoby, które cechują się bardzo dużą starannością. Wiele osób uważa, że wykonanie hybrydy jest dosyć drogim zabiegiem i dosyć czasochłonnym. Jednak patrząc na to z perspektywy korzyści, jakie daje nam hybryda warto jest podkreślić, że nie jest to prawdą. W pierwszej kolejności należy zaznaczyć, że oszczędzają znacząco czas i nie musimy pielęgnować nasze, poznawać codziennie. Dzięki czemu możemy wykorzystać kolejne godziny na zupełnie inne obowiązki. Ponadto hybryda jest manicure, wytrzymałym, dlatego też będzie on trwały przez wiele długich tygodni.

Jeżeli chodzi natomiast o pedicure, to warto jest zastosować ten sam rodzaj zabiegu. Paznokcie to bardzo ważny element naszej stylizacji i naszego wizerunku. Są one niejako wykończeniem naszego wyglądu. Jeżeli chodzi natomiast jeszcze o kolorystykę, to warto jest podkreślić, że także na topie będą kolory pastelowe. Jest to uniwersalne rozwiązanie sprawdzające się w przypadku wielu stylizacji. 

Informacje pochodzą z www.maniurastudio.pl