Wysoki standard nad morzem

W tym roku bardzo późno planowałam swój urlop. Nie wiedziałam do końca czy dostanę wolne w czasie wakacji czy też może będę musiała wziąć go we wrześniu. Jednak okazało się, że będę mogła wybrać się na niego już w lipcu co bardzo mnie ucieszyło. 

Wynajęcie najlepszego miejsca noclegowego 

międzyzdroje willaBowiem w pracy miałam ostatnio ciężki czas i dlatego też chciałam gdzieś wyjechać i wypocząć. Bałam się tylko, że teraz wszystkie naprawdę dobre miejsca są już zajęte. Stwierdziłam, że chciałabym pojechać nad morze i poleżeć po prostu na plaży. Zdecydowałam, że najlepszym miejscem na taki wyjazd będą Międzyzdroje. Tam nawet jeśli nie ma pogody to po prostu jest co robić. Do tego tam miejsca noclegowe zawsze są na najwyższym poziomie. W internecie okazało się, że międzyzdroje willa ma jeszcze wolne miejsca. Na stronie tej willi zdjęcia pokoi są naprawdę bardzo ładne. Do tego jest blisko plaży. Zdecydowałam więc zarezerwować tam całe dwa tygodnie. Krótszy wyjazd w moim przypadku nie miałby sensu. ja jadąc tylko na taki czas mogę wypocząć. W sumie czas do urlopu minął mi bardzo szybko. I już niebawem pojechałam nad morze. Na miejscu okazało się, że przed willą znajduje się tam spory parking. To bardzo dobrze bo ja mama problemy zazwyczaj z parkowaniem. A pokój, który wynajęłam okazał się być bardzo ładny i czysty. W sumie na żywo wyglądał jeszcze lepiej niż na zdjęciach. A jednak najczęściej jest odwrotnie. Wszystko mi się spodobało w tym miejscu.

Obsługa była bardzo sympatyczna i po prostu czułam, że są to ludzie bardzo życzliwi. Do tego za cały pobyt nie zapłaciłam dużo. Na pewno gdzie indziej musiałabym wydać dużo więcej. A jednak tu standard był bardzo wysoki. I chyba każdy czułby się tu bardzo dobrze. Ja na pewno tu wrócę za jakiś czas.