Wyprzedaż pościeli dziecięcej

Teściowa załatwiła mi pracę i byłem jej za to bardzo wdzięczny. To była dobra kobieta, posiadająca spore znajomości, dzięki którym wiele mogła zdziałać. Dostałem pracę w sklepie i zdecydowanie taka forma zatrudnienia mi odpowiadała i dobrze nawet zarabiałem.

Sklep oferujący tanie komplety pościeli dziecięcej 

pościel 135x100Pracowałem w dziale z artykułami dziecięcymi, na których świetnie się znałem, ponieważ posiadałem niezbędne doświadczenie. Po roku awansowałem na kierownika działu i byłem bardziej decyzyjny. Postanowiłem więc wprowadzić wyprzedaż, bo w tym okresie wszystkie inne sklepy sprzedawały swoje produkty w obniżonych cenach. Najchętniej kupowana była dziecięca pościel 135×100 i to ten produkt postanowiłem sprzedawać w niższej cenie. Rzecz jasna właściciel sklepu dał mi całkowicie wolną rękę, przez co miałem dość duże pole do popisu. Pościel w danym rozmiarze występowała w wielu kolorach i różnych nadrukach. Dzieciaki uwielbiały kolorową pościel i wiedziałem, że na wyprzedaży świetnie się sprzedadzą wszystkie komplety. Cen nie obniżałem aż tak mocno, ponieważ sklep musiał zarobić na sprzedaży pościeli. Wszystkie komplety wykonane były z najlepszych materiałów, co dawało gwarancję jakości. Oferta sklepu przyciągnęła mnóstwo klientów i niektórzy kupowali po kilka kompletów pościeli, co mnie nie dziwiło nawet. Ja sam dla chrześniaka wziąłem pościel w jego ulubione postacie z kreskówek. Siostra była mi wdzięczna za tak duży prezent, ponieważ pościel taka tania nie była.

Moja akcja związana z wyprzedażą pościeli przyniosła dobry efekt i właściciel sklepu zdecydował się regularnie wystawiać poszczególny asortyment w obniżonych cenach. Dzięki temu towar schodził z magazynu a sklep i tak wychodził na swoje, bo ceny były umiarkowane.