Wypożyczenie butli z helem na urodziny

Rodzice coraz częściej organizują swojemu dziecku bardzo huczne zabawy urodzinowe. Jeśli tylko mają możliwość zorganizowania takiej imprezy w plenerze np. w swoim ogrodzie to mają ułatwione zadanie. Wystarczy wynająć animatorką na 2 h, pana z watą cukrową, z maszyną do popcornu, oraz wypożyczyć butle z helem i kupić kilkadziesiąt balonów. Wszystko w dzisiejszych czasach da się bez problemu załatwić, chociaż niekoniecznie za tanie pieniądze.

Gdzie można wynająć butle nabijaną helem?

butla z helemNa różnych stronach internetowych na pewno można wynająć bardzo przydatna butle z helem. Czy da się ona podczas organizacji urodzin dla naszego dziecka lub do napełnienia kilkuset balonów z okazji naszego ślubu. Zazwyczaj Butla z helem wynajmowana jest na cały dzień. Oczywiście nie są to tanie pieniądze, ponieważ wynajęcie takiej butli to koszt około 150 zł plus do tego trzeba doliczyć kaucje wysokości 100 zł. Mimo wszystko ostateczny koszt wraz z kupieniem kilku 10 sztuk balonów i tak wychodzi taniej niż jeśli chcielibyśmy kupić w sklepie balony dmuchane helem. Jeśli jesteśmy przed organizacją np. rodku dla naszego dziecka i wiemy, że będą nam potrzebne balony przynajmniej w kilku 10 sztukach to na pewno jest to fajna opcja. Większych miastach można bez problemu właśnie wypożyczyć butle nabijaną helem.

Jeśli chcemy zrobić naszemu dziecku fajne urodziny np. z okazji roczku, pięciu lat czy jakichkolwiek innych urodzin to możemy zorganizować mu imprezę zarówno z animatorką jaki z ogromną ilością balonów. Oczywiście atrakcyjniejsza cenowo będzie dla nas wypożyczona butla z helem i kupienie kilku 10 balonów. Znacznie taniej to wychodzi niż koszt kupienia gotowych dmuchanych balonów w sklepach. Taka atrakcja na urodzinach dla dziecka jest niesamowita i cieszą się ogromnym zainteresowaniem i coraz większym zainteresowaniem wszystkich rodziców.