Wynajem kontenerów od szwagra

 

Potrzebowałem ostatnimi czasy wywieźć gruz. Mój domek na działce niestety zaczął się walić. Nie mogłem już pozwolić, aby dalej stał, gdyż w końcu komuś by coś mogło spaść na głowę. Musiałem go rozebrać. Na szczęście z wywozem śmieci nie było problemu.

Kontenery po okazyjnej cenie

wynajem kontenerów łódźMam bowiem szwagra, który posiada firmę zajmującą się wynajmem kontenerów i wywozem śmieci. Było jasne, że mi pomoże. Chciałem mu jednak zapłacić normalną stawkę, a on mnie powstrzymał. Powiedział, że wynajem kontenerów łódź może mi w takiej cenie zapewnić u kogoś innego. On zaś nie będzie zarabiał na rodzinie. Co prawda, szwagier to nie do końca rodzina. Tak się przynajmniej mówi, ale no jakoś tam jesteśmy związani czy tego chcemy, czy nie i warto o to dbać. On więc postanowił mi po prostu pomóc w tym wywozie i zrezygnować z wynagrodzenia. To znaczy zapłaciłem mu za ten czas i za to, że w tym czasie nie mógł wynająć kontenerów na przykład komuś innemu, ale opuścił mi znacznie cenę, co będę mu pamiętał długo i postaram się kiedyś odwdzięczyć, jeżeli z kolei on będzie potrzebował mojego wsparcia. Nie lubię bowiem tylko brać i tak chyba większość ludzi ma. Często czujemy się zobowiązani w sytuacji, w której ktoś wyświadcza nam przysługę. Myślę, że jest to dobry odruch. W każdym razie obecnie cieszę się, że mam załatwioną sprawę z wyburzeniem budynku. Musiałem zamówić jeszcze mały dźwig, bo sam bym nie dał rady wyburzyć tego domku, ale wszystko się ostatecznie dobrze potoczyło i dość szybko było po sprawie.

Teraz mam wszystkie śmieci wywiezione i może uda mi się w przyszłości wybudować nowy dom. Mam taką nadzieję, bo wtedy będzie można tam znowu jeździć sobie na wakacje. Teraz pozostaje nam tylko namiot, jeżeli będziemy chcieli z żoną nocować na działce.