Wynajęcie DJ na imprezę

 

Żadna impreza bez muzyki nie może się udać, gdyż to ona sprawia, że uczestnicy ruszają na parkiet. Przeważnie odpowiada za nią DJ, orkiestra czy też zespół muzyczny, jednakże tylko DJ oferuje ponadto kompleksowe usługi.

Ile kosztuje wynajęcie DJ-a?

DJ na wesele ZamośćWbrew powszechnej opinii, praca DJ wcale łatwa nie jest, a już na pewno od strony fizycznej. Przede wszystkim wiąże się z nocną zmianą oraz przebywaniem w dużym hałasie. Oczywiście ma też swoje zalety, szczególnie jeżeli ktoś lubi imprezowy styl życia, a muzyka jest jego pasją. W dzisiejszych czasach DJ jest bardzo często wynajmowany na rożnego rodzaju imprezy, które mogą się odbywać w dowolnym miejscu. Przeważnie są to wesela, które planowane są z dużym wyprzedzeniem na kilkudziesięciu lub nawet kilkuset gości. Bardzo często można go spotkać na osiemnastkach, urodzinach, rocznicach czy nawet imprezach firmowych. Do jego podstawowych obowiązków należy zapewnienie gościom niezapomnianej uczty muzycznej, przy której będą się chętnie bawili, choć oczywiście wcześniej z organizatorem jest ustalane jaki rodzaj muzyki ma być grany. Warto też zauważyć, że niektórzy DJ-e, oferują kompleksowe usługi muzyczne, które obejmują także szereg dodatkowych zleceń, takich jak chociażby wykonanie półtoragodzinnego filmu lub kilkuminutowego teledysku z wesela, zapewnienie dodatkowych atrakcji w formie tak zwanego „ciężkiego dymu”, nazywanego inaczej tańcem w chmurach”, a nawet fontannę iskier. Jak łatwo się domyśleć, cena usługi zależy od jej zakresu.

Przeważnie za samo wynajęcie DJ-a na określoną imprezę, trzeba zapłacić od dwóch do nawet sześciu tysięcy złotych. Jeżeli usługa jest utrzymana na wysokim poziomie, to jest to cena adekwatna do wykonanej pracy, gdyż nie jest ona prosta. W sezonie letnim, ceny mogą być jeszcze wyższe

Najnowsze informacje na http://djmarsel.pl