Wyjątkowy dziecięcy kubek

Kiedy odwiedzałam moją przyjaciółkę parę dni temu, jak zwykle przyniosłam prezent dla jej małej córeczki Julci. Sama nie mam dziecka, więc często ciężko wymyślić mi jakiś fajny prezent. Tym razem jednak nie miałam problemu z wyborem prezentu – kupiłam dość ciekawy dziecięcy kubek. Bardzo lubię wręczać Julce upominki i widzieć radość na jej twarzy.

Kubek Lovi pozwala dziecku na naukę picia ze szklanki

dziecięcy kubek lovi 360Podczas rozmowy przed spotkaniem z przyjaciółką wspomniała mi o tym, że Julka powoli przestaje pić z butelki. Właśnie wtedy wpadłam na pomysł, by kupić jej w prezencie jakiś uroczy kubek niekapek. Po kubek wybrałam się do apteki, ponieważ chciałam, by ktoś pomógł wybrać mi najlepszej jakości produkt. Przemiła farmaceutka poleciła mi dziecięcy kubek lovi 360, który jest czymś lepszym niż tzw. niekapek. Dlaczego? Ponieważ jest to idealny produkt dla dziecka, które nie korzysta już z butelki ze smoczkiem, a nie potrafi jeszcze pić ze szklanki albo zwykłego kubka. Kubek ten posiada specjalny system, dzięki któremu dziecko nie wylewa napoju, ale sam sposób picia z tego kubka przyzwyczaja dziecko do normalnego picia, tak jakby piło szklanki. Wśród produktów firmy Lovi zaimponował mi też ich wygląd – wszystkie kubki wyglądały bardzo ładnie i efektownie. Ostatecznie zdecydowałam się na różowy kubek z beżowym króliczkiem.

Nie da się ukryć, że rzeczy dla maluszków są teraz po prostu urocze. Często łapię się na tym, że w sklepach zachwycam się małymi ciuszkami albo zabawkami dla dzieci. Nawet takie, można by rzec, że zwyczajne przedmioty jak kubki dziecięce wyglądają bardzo estetycznie. Kupiony przeze mnie Kubek spodobał się Julce i jej mamie tak samo mocno, jak mi. Z pewnością niedługo kupię jej jeszcze jedną sztukę z innym nadrukiem.