Wydajne płyny do płukania

Odzież uszytą z bawełny, lnu, czy poliestru, można prać w pralce z dodatkiem proszku, płynu, albo żelu. Delikatne tkaniny takie jak jedwab, kaszmir, czy wełna, lepiej prać ręcznie w delikatnych detergentach, a na koniec płukać w środkach zmiękczających, które nadają im ładny zapach.

Jakie zapachy mają płyny do płukania Softlan?

wydajny płyn do płukania SoftlanRęczne pranie jest czasochłonne, ale pozwala na długotrwałe zachowanie wysokiej jakości tkanin, pod warunkiem, że możemy je prać w wodzie. Niektóre tkaniny nie możemy samodzielnie prać, bo wymagają zastosowania specjalnych środków chemicznych stosowanych tylko w pralniach. Piorąc rzeczy w pralce oddzielnie wkładamy białe i kolorowe ubrania, ponieważ barwniki jakimi są farbowane rzeczy, mogą zabarwić inne kolory. Na koniec programu piorącego, warto do podajnika wlać porcję płynu zmiękczającego, który nada praniu świeżego zapachu. Wydajny płyn do płukania Softlan posiada specjalne składniki powodujące, że tkaniny miękną i łatwo się układają. Softlan jest silnie skoncentrowanym środkiem, w którym namacza się wyprane ubrania, aby nabrały intensywnego zapachu, utrzymującego się nawet do następnego prania. Na pełny bęben prania, wystarczy wlać jedna miarkę płynu, która spowoduje, że odzież nie będzie się elektryzować w trakcie noszenia. Softlan jest dostępny w większości drogerii i sklepów z chemią domową, w pięciu, intensywnych zapachach. W Polsce najczęściej jest sprzedawany płyn o zapachu lawendowym, kwiatowym i morskich. Ich pojemność wystarcza na dwadzieścia użyć.

Dołączona do opakowania miarka, ułatwia właściwe dozowanie płynu. Wydajny środek musi przede wszystkim być gęsty i mieć dobrze wyczuwalny zapach, który długo się utrzyma na tkaninach, nawet kiedy się spocimy. Płyn Softlan jest dostępny tylko w pojemności litrowej.