Wizyta w gabinecie dentystycznym

Bardzo chciałabym wybielić sobie zęby. Od zawsze o tym marzyłam, by mieć hollywoodzki uśmiech. Wszystkie moje koleżanki z pracy taki mają, tylko ja jedna nie mam białych zębów. Próbowałam to robić jakimiś pastami wybielającymi, ale nie dawało to żadnych skutków. Postanowiłam wybrać się do profesjonalisty, czyli dentysty.

Wybielanie zębów w gabinecie dentystycznym

gabinet dentystyczny warszawaMusiałam wybrać odpowiedni gabinet, w którym stomatolog profesjonalnie podejdzie do zabiegu. Wybrałam gabinet dentystyczny warszawa. Jestem ze stolicy, więc będę miała niedaleko. Umówiłam się  i już nawet byłam na pierwszej wizycie. Najpierw dentysta ocenił stan mojego uzębienia. Do wybielania zębów nie może podejść pacjent z niewyleczonymi zębami. Ja na szczęście nie mam żadnych ubytków, więc mogłam podejść do zabiegu. Kolejnym etapem było wypolerowanie zębów, później nałożenie specjalnej nakładki z preparatem wybielającym. Gdy miałam już nasadkę na uzębieniu, dentysta włączył lampę, która miała utrwalić wybielenie. Zaznaczył, że po całym zabiegu mogę mieć lekko nadwrażliwe zęby. Trochę się tego obawiałam, nie lubię bólu, a zawsze miałam problem z nadwrażliwością i wiem z czym mogę mieć do czynienia. Cała procedura wybielania trwała godzinę. W przypadku, jeżeli efekt będzie nieadekwatny do oczekiwań, musze przyjechać na kolejną wizytę, na której zostanie powtórzona cała procedura wybielania. Koszt zabiegu był dosyć wysoki, ale efekt wspaniały.

Wychodząc od stomatologa, spojrzałam w lusterko i byłam bardzo zadowolona efektami zabiegu. Muszę teraz przez dwadzieścia cztery godziny uważać, by nie pić niczego kwaśnego, oraz rzeczy, które mogą zabarwić zęby. Nie było by mi miło, gdyby cały efekt został zmarnowany przeze mnie. Teraz mogę iść do pracy i pochwalić się moim koleżankom z efektu wybielania.