Weekendowy wypad w wynajętym górskim domku

Uwielbiam spędzać czas z moimi przyjaciółmi. Znamy się od liceum i zawsze, gdy tylko mamy czas staramy się spędzić go wspólnie, gdzieś w Polsce. Jakiś czas temu zdarzyło się, że każdy z nas miał wolny długi weekend, więc postanowiliśmy wykorzystać tę okazję i spotkać się.

Wynajęcie górskiego domku na weekendowy wypad

domki w górach do wynajęciaPostanowiliśmy spędzić ten weekend gdzieś daleko, a przy okazji móc podziwiać piękne okoliczności przyrody. Po jakimś czasie, znalazłam w sieci bardzo ładne domki w górach do wynajęcia i uradowana przekazałam namiary pozostałym uczestnikom wycieczki. Pomysł z domkami przypadł do gustu wszystkim, zatem wynajęłam dwa nieduże domku w sercu Tatr. Gdy kilka tygodni później odbieraliśmy klucze od domków, naszym oczom ukazał się naprawdę imponujący widok gór, a my cieszyliśmy się, że spędzimy w tym raju długi weekend. Podczas weekendu spędzaliśmy czas na długich spacerach górskimi szlakami, a wieczorami siadaliśmy przy ognisku i relaksowaliśmy się w naszych domkach. Miejsce, w którym się zatrzymaliśmy było niezwykle funkcjonalne i w pełni wyposażone. Domki w swoich wnętrzach prezentowały się bardzo estetycznie, dostaliśmy świeżą pościel oraz wszelkie wyposażenie małej kuchni. W małym pomieszczeniu kuchennym mogliśmy przygotować sobie ciepłe posiłki, bo domek był wyposażony w kuchenkę, lodówkę, a w kuchennych szafkach znaleźliśmy talerze, kubki oraz sztućce. Domki były bardzo funkcjonalne i spełniły nasze wszelkie oczekiwania. Po całodniowych podróżach z miłą chęcią wracaliśmy do nich, aby móc wypocząć. Cały wyjazd był bardzo udany, a ja cieszyłam się, że trafiłam na taką okazję i mogłam spędzić miło czas w górach wśród przyjaciół.

Razem z przyjaciółmi bardzo staramy się, aby nasze wycieczki były zawsze ciekawe i interesujące. Ostatnio znaleźliśmy się w bardzo atrakcyjnym miejscu, w którym świetnie wypoczęliśmy i spędziliśmy miło weekend. Był to bardzo udany czas, który na długo pozostanie w mojej pamięci, a wraz z przyjaciółmi na pewno odwiedzimy to miejsce ponownie.