Weber i pokazy kulinarne

 

Niedawno zaczęłam się interesować tematyką kulinarną. Czytam wiele blogów na ten temat, kupuję gazetki z przepisami, sprawdzam nowoczesne sprzęty do gotowania. Ostatnio wybrałam się też na pokazy kulinarne, na których miały być pokazywane testy różnych sprzętów i degustacja dań.

Grill Weber i dobre jedzenie

firma Broil KingChciałam się dowiedzieć co jest teraz modne i może coś przy okazji kupię na miejscu, a nawet jeśli nie, to przynajmniej zjem coś dobrego. Rozglądając się po stoiskach moją uwagę przykuła firma Weber. Jest to firma produkująca grille. Grillowanie nigdy mnie jakoś nie interesowało, kojarzyło mi się tylko z nieprzyjemnym dymem i z tym, ze trzeba pilnować ognia, żeby nie zgasł. Nigdy też nie dało się dobrze czegoś zrobić, bo ogień albo z bardzo buchał, albo był za słaby. Jednak te grill mi się spodobały. Nie było w zasadzie żadnego dymu, tylko ten od pieczenia. Nie czułam też nieprzyjemnego zapachu rozpałki. Podeszłam do stanowiska i wzięłam kawałek grillowanego kurczaka z warzywami na talerz. Był wyśmienity! W życiu nie jadłam tak dobrego grillowanego dania! Mięso było złociste, miało chrupiąca skórkę i było miękkie w środku. Warzywa były dosyć twarde, nie rozmiękłe, soczyste i smaczne. Gdybym mogła to wzięłabym jeszcze dokładkę takiet o było dobre. Zagadałam sprzedawcę odnośnie tego, ile taki grill kosztuje. Okazało się, że cena nawet za taki duży grill Weber nie jest taki drogi. A użytkowanie jego go bardzo proste, sprzedawca wszystko mi pokazał co i jak działa.

Na pewno jak uzbieram pieniądze to kupię sobie taki grill. Jedzenie dzięki niemu przygotowane było rewelacyjnie, zatem warto z niego skorzystać. Grill nie zajmuje dużo miejsca, można go złożyć, i zamknąć na wypadek deszczu. Taki produkt to dobry wybór dla każdego.