Video marketing oddałam w ręce profesjonalisty

Moja firma bardzo dobrze się rozwija. Cały czas udaje się nam pozyskiwać nowych klientów, dzięki czemu mamy fundusze na dalszy rozwój, inwestycje i podwyżki dla pracowników. To bardzo komfortowa sytuacja, bo niewiele firm się teraz utrzymuje na rynku.

Postawiłam na video marketing

video marketingJednak nie można spoczywać na laurach, bo konkurencja nie śpi. Dlatego stale trzeba się reklamować, by docierać do coraz to nowszych klientów. W związku z tym postawiłam na video marketing. To nadal bardzo skuteczna forma reklamy, choć nie jest ona tania. Miałam jednak odłożone fundusze na spoty reklamowe. Mimo iż znam kogoś kto zna się na pracy kamery i na montażu, pewnie też któraś z koleżanek mogłaby przygotować makijaże i fryzury, ale ja chciałam, żeby wszystko było bardzo profesjonalne. Oddałam zatem moje filmy reklamowe w ręce fachowca. To na pewno jest dobry wybór, bo mam pewność że wszystko będzie należycie wykonane. Nie muszę się też sama zajmować szukaniem aktorów czy operatorów do filmów. To też było bardzo wygodne, ponieważ mogłam się zajmować swoją firmą, a nie marketingiem. W tym czasie pozałatwiałam wiele spraw urzędowych i z klientami. Filmy promocyjne wyszły moim zdaniem bardzo dobrze. Zatwierdziłam wcześniej scenariusz, a resztę pozostawiłam specjalistom.

To była bardzo dobra decyzja, bo widać było, że znają się na swojej pracy i wiedzieli co robią. Teraz mam bardzo dobra kampanie marketingową z zastosowaniem filmów reklamowych. Na pewno dzięki temu zyskamy nowych klientów i kontrahentów dla naszej działalności.