Ustawienia systemowe na terenie Warszawy

Od dłuższego czasu zmagałam się z kilkoma problemami, które sprawiały mi trudność. Przyznam szczerze, że początkowo wydawało mi się, że poradzę sobie z nimi na własną rękę, jednak szybko okazało się, że nie byłam w stanie, a ich ilość regularnie się zwiększała. W pewnym momencie stwierdziłam, że to odpowiedni czas na poszukanie fachowej pomocy, która zapewni szybkie efekty.

Gdzie szukać polecanych ustawień systemowych?

ustawienia rodzinne warszawaPoczątkowo myślałam nad rozpoczęciem terapii u psychologa lub psychoterapeuty, jednak wiedziałam, że wiąże się to z dużymi kosztami, a rezultaty pojawią się dopiero po kilku tygodniach. Potrzebowałam takiej metody terapeutycznej, która zapewni mi szybszy efekt. Okazało się, że polecane były ustawienia rodzinne Warszawa jest miastem, na terenie którego od wielu lat tego typu terapię prowadzi specjalista o bardzo dobrych opiniach. Postanowiłam skorzystać z takiej możliwości i zdecydowałam się na pójście na terapię. Wiedziałam, że jest to forma terapii grupowej, więc nie zdziwiłam się, gdy okazało się, że część członków grupy będzie uczestniczyła w moim procesie terapeutycznym. Po krótkim zapoznaniu z moją sytuacją terapeuta nadał członkom grupy role poszczególnych osób w mojej rodzinie i ustawił ich w przestrzeni w taki sposób, aby symbolizowało to relacje, jakie panują pomiędzy nami. Następnie, dzięki trafnie zadanym pytaniom, reprezentanci mogli wczuć się w daną sytuację.

Przekazywali oni swoje myśli, odczucia, emocje, a także przedstawili swój punkt widzenia. To pozwoliło na spojrzenie na moje problemy z innej perspektywy i ułatwiło znalezienie rozwiązania moich problemów. Początkowo byłam sceptycznie nastawiona, jednak tak szybko zauważyłam pierwsze rezultaty, że postanowiłam regularnie korzystać z tej terapii.