Ulubione kocyki moich dzieci

Wychowuję trójkę dzieci – dwie dziewczynki i syna, który jest najmłodszy. Synek ma dopiero dziewięć miesięcy. Każde moje dziecko jest zupełnie inne jeżeli chodzi o charakter i upodobania. Jednakże jest parę takich rzeczy, które lubią wszystkie moje dzieci i są do nich bardzo przywiązane. Jedną z takich rzeczy są ich ukochane kocyki – każdy z nich ma swój.

Kocyki minky są niezwykle wytrzymałe i wygodne

kocyki dla dzieci minkyOd zawsze dbałam o to by moje dzieci nosiły rzeczy wysokiej jakości, które nie wpływają źle na ich delikatną skórę. Takie same podejście mam też jeżeli chodzi o rzeczy takie jak pościele czy chociażby kocyki. Od wielu lat jestem wielką fanką tzw. kocyków minky, które uwielbiam zarówno ja, jak i moje dzieci. Każde moje dziecko a kilka swoich kocyków, ale wszyscy najbardziej przyzwyczajeni są do ich pierwszego kocyka. To, za co lubię kocyki dla dzieci minky to przede wszystkim to, że są one niezwykle miękkie i przyjemne w dotyku. Dzięki temu świetnie nadają się one również dla niemowlaków. Są to koce dość grube ale jednocześnie materiały z jakich są wykonane pozwalają na swobodną cyrkulację powietrza przez co można używać je i latem i zimą. Dla dzieci bardzo ważny jest wygląd rzeczy, które ich otaczają, a kocyki minky charakteryzują się naprawdę różnorodnym dizajnem – są to niezwykłe kolorowe produkty, które można znaleźć we wzorach bardzo dziecięcych, jak i takich bardziej poważnych i stonowanych.

Myślę, że większość ma takie przedmioty z dzieciństwa, które mimo tego, że już podrosły to nadal są dla nich ważne. W przypadku moich dzieci takimi przedmiotami są właśnie chociażby te kocyki. Moja najstarsza córka mająca już dziesięć lat nadal ma swój pierwszy kocyk i czasami z nim śpi. Jak na to ile lat ma ten koc, to wygląda on naprawdę dobrze.