Ulotki reklamowe dla każdej firmy

 

Jak myślimy o ulotkach reklamowych, to pierwsze, co przychodzi większości z nas do głowy, to zapchane skrzynki, to ulotki rozdawane na ulicach dużych miast, w centrach. Często dotyczą telewizji, czy kursów językowych i ogólnie nie mamy za bardzo dobrych skojarzeń, co do ulotek, niestety. Jak można byłoby to zmienić, czy w ogóle się da? Czy da się zmienić nasze postrzeganie ulotek z takiego, że jest to kłopot i niepotrzebny śmieć na takie, że jest to źródło informacji i mogę coś z tego wynieść? Nie byłaby to łatwa sprawa, ale w pewnych sytuacjach jest możliwa.

Jakie ulotki najlepiej przemawiają do klienta?

tanie ulotki reklamoweMusimy pomyśleć, jak i gdzie rozdawać nasz tanie ulotki reklamowe, żeby nie byłoby to w żaden sposób natarczywe. Może na targach związanych dziedziną z naszą działalności? Na takie targi to ludzie przychodzą po wiedzę, więc za ulotki będą wdzięczni. Może na jakiś innych spotkaniach? Warto to przemyśleć, a miejsca będą zależały oczywiście od charakteru prowadzonej przez nas działalności. Po drugie, to nie można zrobić ulotek na przysłowiowe odwal się. Trzeba się do tego bardzo dobrze przyłożyć. Należy zwrócić szczególną uwagę na grafikę, na kolory, na logo i na samą treść. Trze się zastanowić jakie dać hasło reklamowe na pierwszą stronę, które teksty pogrubić, w których miejscach pogrubić czcionkę. Takie detale, niby takie mało ważne rzeczy, a jednak mają duży wpływ na całokształt.

Pamiętajmy, że diabeł tkwi w szczegółach. Faktem jest jednak, że wielu z nas nie słucha mądrości owego powiedzenia i nie przykładają się do szczegółów, co niestety, ale może właśnie doprowadzać do tego, że my wydamy pieniądze na ulotki, a nasze ulotki znajdą się w koszu. Typowy, standardowy i bardzo częsty scenariusz, niestety. Nie powtarzajmy go.