Taśmy led na zewnątrz – jakie wybrać?

Ostatnio, ponieważ powoli zbliża się do nas wiosna, postanowiłam pomyśleć o zaaranżowaniu swojego ogrodu. Na początku przejrzałam kilka inspiracji w internecie oraz obejrzałam katalogi z ogrodami. Miałam już kilka pomysłów, wiec wybrałam się do sklepu ogrodniczego, postanowiłam kupić nowe kwiaty, drzewka oraz kilka dodatków takich jak lampki lub kolorowe żarówki.

Mój ogród z taśmami led

taśmy led na zewnątrzNajbardziej jednak mój wzrok przykuły, nie kwiaty, rośliny, drzewka owocowe – a taśmy led na zewnątrz. Tak proste i naprawdę tanie taśmy led na zewnątrz zrobiły na mnie duże wrażenie, a tak naprawdę nie same taśmy, a efekt jaki można uzyskać dzięki nim. Taśmy led delikatnie oświetlają i dodają ciepła i niezwykłego uroku. Ponadto dzięki zastosowaniu ich na dworze, można spędzić długie letnie wieczory na dworze i delektować się rozmowa i towarzystwem innych. Taśmy led delikatnie rozświetlają przestrzeń, tworząc delikatną i przyjemną aurę, tym samym nie oślepiają nikogo. Do mojego ogrodu od razu więc wybrałam kilka rodzajów właśnie taśm oraz kilka nowych kwiatów oraz dwa drzewka owocowe. Jak tylko wyszło słonce zabrałam się za odświeżenie i uporządkowanie swojego ogrodu. Oczywiście najpierw posadziłam nowe roślinny, a następnie zaczęłam zastanawiać się, gdzie umieścić zakupione taśmy z ledami. Dość szybko udało mi się znaleźć idealne miejsce w altanie, a której zwykle spędzamy letnie wieczory.

Jeszcze tego samego dnia włączyłam ledy i efekt był  niesamowity. Chociaż wieczór był wtedy bardzo chłodny to nie mogłam się napatrzeć na swoje działo i spędziłam jeszcze godzinkę w altanie po porostu patrząc na migające światełka. Jestem bardzo zadowolona z tego rozwiązania i już nie mogę doczekać się, aby zorganizować pierwszy w tym roku grill w altanie.