Szukanie firmy do sprzątania grobów

Na co dzień mieszkam w stolicy. Pochodzę ogólnie ze Szczecina. Tam mam dwa groby swoich bliskich, którymi na co dzień nie mam jak się zająć. Co prawda przyjeżdżam tam kilka razy w roku i staram się je sprzątać. Teraz jest okres jesienny i na pewno jest tam mnóstwo liści. Ja nie mam kiedy tam pojechać i posprzątać.

Znalezienie firmy do sprzątania grobów

dokładne sprzątanie grobów szczecinNa groby bliskich pojadę dopiero na Wszystkich Świętych. Teraz wiem, że przydałoby się tam posprzątać. Słyszałam, że są takie specjalne firmy, które zajmują się sprzątaniem grobów. Postanowiłam, że poszukam takiej i zamówię usługę sprzątania. Napisałam w Internecie: dokładne sprzątanie grobów szczecin. Faktycznie okazało się, że jest kilka takich firm. Zadzwoniłam do jednej i zapytałam się, czy mają czas na to, by przyjąć moje zlecenie. Okazało się, że mogą pojechać na cmentarz za dwa dni. Musiałam tylko wskazać, na którym cmentarzu mam groby i w jakim konkretnie miejscu. Napisałam im za pomocą e-maila, wszystko to, o co prosili. Dwa dni później firma pojechała na cmentarz i zaczęła sprzątać groby. Mam ich aż dwa, wiec trochę roboty mają. Okazało się, że trochę były zakurzone i faktycznie trochę było tam liści. Szybko się z tym wszystkim uporali. Jestem im bardzo wdzięczna, ponieważ sama nie dałabym rady przejechać tyle kilometrów, by posprzątać groby. Teraz, gdy pojadę na Wszystkich Świętych będę miała mniej do sprzątania.

Najważniejsze jest oczywiście to, że groby są bardzo czyste, czyli takie, jakie powinny być na co dzień. Dowiedziałam się jeszcze, że zostały bardzo dokładnie umyte, co mnie bardzo ucieszyło. Dobrze, że są takiego typu firmy, które zajmują się sprzątaniem grobów. Usługa trochę kosztowała, ale nie jest to dla mnie takie istotne. Ważne, że groby są posprzątane.