Szeroki wybór kasetonów reklamowych w Pucku

 

Bardzo lubiłem grafikę komputerową i tworzenie rysunków właśnie w komputerze. Kiedy zdarzyło się, że ktoś po zauważeniu mojej twórczości prosił o stworzenie dla niego czegoś podobnego, to uznałem, że jest to jakiś sposób na biznes, jednak musiałem go doprecyzować. I pomógł mi w tym brat. Postanowiliśmy wspólnie otworzyć drukarnię oferującą szeroki zakres usług.

Puck – zakup kasetonu reklamowego

kaseton reklamowy puckPomysł świetny – trzeba go było jedynie zacząć realizować. Mieliśmy już jakiś sprzęt, który nadawałby się do naszej drukarni, ale oczywiście trzeba było zainwestować w jeszcze dodatkowy, by dawać klientom większy wybór, między innymi w kwestii formatów wydruku. Ja znalazłem też całkiem szybko fajny punkt, gdzie moglibyśmy otworzyć nasz biznes – było to miejsce po starym sklepie zoologicznym, ale do totalnego remontu. Nad wejściem wisiał też zniszczony już mocno kaseton z nazwą sklepu i wtedy wpadłem na pomysł. To byłaby dobra forma reklamy. Jeśli chodzi o kupno czegoś takiego jak kaseton reklamowy Puck jest idealnym miejscem – a w końcu tutaj mieszkaliśmy i otwieraliśmy nasz biznes. Już w przeszłości pomagałem koledze w kupnie kasetonu, który był strzałem w dziesiątkę. Już więc nawet bez informowania o tym brata, poszedłem załatwić nam taki kaseton, który będzie informował wszystkich o tym, co się w tym punkcie znajduje – czyli nasza wyjątkowa i atrakcyjna cenowo drukarnia.

Remont przebiegał bardzo sprawnie. Gdy wszystko wewnątrz zostało doprowadzone do ładu i składu i gdy już poznosiliśmy cały sprzęt do środka, to zajęliśmy się montażem nowego kasetonu reklamowego. Idealnie pasował on do tego miejsca i świetnie spełniał się jako reklama, bo był mocno widoczny i charakterystyczny. Teraz czekaliśmy już tylko na pierwszych klientów.