Sprzedaż rolet i żaluzji w niskiej cenie

 

Do Gdyni przeprowadziłem się, gdyż moja dziewczyna dostała tam dobrą pracę. Dla niej to była życiowa szansa, której nie mogła w żadnym wypadku zaprzepaścić. Ja planowałem otworzyć sklep i mogłem to zrobić tak na prawdę w każdym dowolnym mieście w kraju. 

Niska cena rolet i żaluzji w sklepie

rolety żaluzje gdyniaKiedy już się zadomowiłem w nowym mieście, to mogłem zabrać się za rozkręcanie interesu. Chciałem sprzedawać rolety i żaluzje, bo się na nich znałem i na dodatek miałem namiar na sprawdzonego dostawcę. Nie miałem pojęcia ile kosztowały na tutejszym rynku rolety żaluzje Gdynia jednak oferowała w dość wysokich cenach, co dawało mi pewność, że zdobędę klientów. Dostawca, u którego zamierzałem zamawiać towar miał niskie ceny a ja nie chciałem ich zawyżać, bo zależało mi na wysokiej sprzedaży. Wynająłem sobie lokal w dzielnicy przemysłowej miasta, bo tam kręciło się najwięcej potencjalnych klientów. Zainwestowałem również w reklamę, bo chciałem, żeby całe miasto dowiedziało się o moim sklepie z tanimi roletami i żaluzjami. Kiedy już sklep miałem wyposażony, to zamówiłem towar. Dostawca dość sprawnie mi wszystko dostarczył i dzięki temu sklep udało mi się otworzyć kilka dni wcześniej niż planowałem. Oczywiście oferowane przeze mnie niskie ceny rolet i żaluzji przyciągnęły mnóstwo osób, które od razu decydowały się na zakupy. Czasami sprzedawałem tak dużą ilość rolet, że musiałem nawet dwa razy w tygodniu składać zamówienia. W sklepie miałem ograniczoną ilość miejsca.

Mojej dziewczynie świetnie szło w pracy a i ja nie miałem na co narzekać. Dobrze oboje zarabialiśmy i dzięki temu mogliśmy kupić własne mieszkanie na kredyt. Wiedziałem, że z łatwością będziemy je spłacać. Swojej dziewczynie oświadczyłem się pod koniec roku a ona się zgodziła.