Spodobała mi się przytulna restauracja

Moja siostra przeprowadziła się do Jeleniej Góry już jakiś czas temu. Ja niestety miałam sporo na głowie. Studiuję i pracuję i moja sesja zbiegła się z ważnymi projektami w pracy i nawet nie miałam okazji, żeby pojechać do siostry i zobaczyć jak się urządziła w nowym mieście. Kiedy się ze wszystkim uporałam postanowiłam nadrobić te zaległości.

Pojechałam do siostry do Jeleniej Góry

klimatyczna restauracja w jeleniej górzeSiostra bardzo się ucieszyła jak mnie zobaczyła. Miała wolny weekend więc miałyśmy sporo czasu żeby nadrobić wszystkie zaległości. Pokazała mi jak mieszka i oprowadziła mnie po okolicy. Jelenia Góra to bardzo piękne miasto. Spodobało mi się i mogłabym tam śmiało zamieszkać. Siostra ma bardzo dobra pracę i sporo fajnych znajomych, których miałam okazję poznać w trakcie sobotniej kolacji. Siostra zabrała mnie do restauracji gdzie mogłam się z nimi poznać. Klimatyczna restauracja w jeleniej górze zrobiła na mnie duże wrażenie. Była to mała restauracyjka ale panowała w niej bardzo miła atmosfera. Wszyscy się znali i mogli na siebie liczyć. jedzenie było w dobrej cenie. Siostra poleciła mi kilka dań, które były przepyszne. Musze przyznać, ze bardzo dawno nie byłam w tak pięknym miejscu. Właściciel restauracji zadbał o klimat i wystrój. Miło spędziłyśmy czas ze znajomymi siostry a przy okazji już dawno nie miałam okazji żeby wypróbować tak pysznych dań. Chętnie będę odwiedzać siostrę jak tylko będę miała taką okazję. Powiedziałam, ze jeszcze musimy się kiedyś wybrać do tej restauracji. Jak się okazało właścicielem restauracji jest chłopak siostry.

Do tej pory mi o tym nie wspominała. Chciała żebym poznała go osobiście i dopiero wtedy mi o wszystkim opowiedziała. Michał poświęca na prowadzenie restauracji sporo swojego czasu. Moim zdaniem jego restauracji zrobi furorę i zawsze będzie w niej dużo gości.