Skuteczna depilacja laserem

 

Chyba każda kobieta marzy o gładkiej skórze na całym ciele. gdyż od wielu lat taki wizerunek jest modny. Na wybiegach nie uświadczymy kobiet z owłosionymi nogami czy pachami, ponieważ jest to uznawane za brak właściwej higieny.

Jakie miejsca sobie depilujemy laserem?

depilacja laserem szczecinNa rynku znajdziemy wiele metod na pozbycie się niechcianego owłosienia, ale większość z nich gwarantuje krótkotrwały efekt. Najpopularniejsza jest jednorazowa maszynka do golenia, którą używa ponad połowa kobiet. Jest to najtańszy i najszybszy sposób na gładką skórę, ale jedynie na kilkanaście godzin. Po tym czasie zabieg trzeba powtarzać, co jest znacznym minusem tejże metody. Innymi propozycjami są woski na zimno lub ciepło, depilatory elektryczne czy kremy do depilacji. Co prawda dają uczucie gładkiej skóry na nieco dłużej niż kilkanaście godzin, ale ciągle nie jest to trwały efekt. Najskuteczniejszą metodą jest depilacja laserem Szczecin jest miastem, w którym już prawie każdy salon kosmetyczny świadczy taki zabieg. Jest to obecnie jedyna trwała metoda, która pozwala na gładkie nogi nawet na kilkanaście miesięcy.  Po tym czasie pojedyncze włoski mogą odrosnąć, ale będą znacznie słabsze i cieńsze. Zaleca się wykonanie kilkunastu zabiegów w odstępach kilku tygodniowych, aby osiągnąć pełny efekt. Lasem można depilować nogi, pachy, okolice bikini, plecy, brzuch czy ręce. Również można usuwać w ten sposób włoski na twarzy, ponieważ laser jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny. Sam zabieg trwa maksymalnie kilkadziesiąt minut.

Jedyną wadą depilacji laserowej może być cena, ponieważ jednorazowy zabieg kosztuje od dwustu na nawet sześciuset złotych. Wykonując ich kilkanaście, musimy się liczyć ze sporym wydatkiem, ale ponosimy go tylko raz i cieszymy się gładką skórą.