Skórzany męski portfel na prezent

 

Lubię robić prezenty, które są nie tylko ładne, ale też bardzo praktyczne. Zawsze przy tym staram się jak najlepiej trafić w gust osoby, którą chcę czymś obdarować i szukam najlepszych pomysłów i ofert, żeby mieć pewność, że dokonałam dobrego wyboru. Ostatnio mężowi w prezencie na urodziny sprawiłam skórzany portfel, który był naprawdę niezłym zakupem.

Klasyczny portfel męski ze skóry

portfel męski skórzany brązowyMój mąż jest o tyle trudnym przypadkiem, jeśli chodzi o kupowanie prezentów, że niechętnie rozstaje się z ulubionymi rzeczami, które naprawdę przydałoby się już wymienić. Ma w szafie spraną koszulkę rockowego zespołu, starszą niż nasze małżeństwo, telefon zmienia, kiedy ten już sypie się w rękach… Z portfelem było podobnie, ponieważ jego ostatni, materiałowy, był znacznie starszy niż nasze małżeństwo. Kiedy więc małżonek zaczął przebąkiwać, że może go już wymieni, od razu zabrałam się za szukanie idealnego portfela. Od razu wiedziałam, że sprawię mu skórzany, bardzo klasyczny, bo wiem, że takie mu się podobają. Mając do wyboru różne kolory zdecydowałam się na ciemny brąz. Wybrany przeze mnie portfel męski skórzany brązowy ma małą kieszonkę na monety, przegrodę na banknoty i dużo miejsca na karty kredytowe i lojalnościowe. Do tego jest też wygodna przegródka na dowód rejestracyjny. Całość jest zapinana na zatrzask. Żeby trochę spersonalizować portfel, zamówiłam także tłoczenie na skórze: wybrałam znak zodiaku męża i malowanie tłoczenia złotą farbką, żeby bardziej je podkreślić.

Skórzany portfel okazał się dobrym wyborem na prezent, mojemu mężowi bardzo spodobał się kolor i wytłoczony wzór. Trafiłam też z rozmiarem portfela, który jest wystarczająco duży, aby pomieścić wszystkie niezbędne karty i dokumenty, ale jeszcze na tyle mały, aby wygodnie było go nosić w kieszeni.