Siatka przeciw kretom wymagała reklamy

Agencja reklamowa w której pracuję bardzo prężnie się rozwija. Czasami mamy różnych klientów i należy zastosować dziwne techniki. Moje doświadczenie bardzo dużo mnie nauczyło i w tym momencie mam już naprawdę spore umiejętności.

Siatka przeciw krotem – jak ją zareklamować?

siatka przeciw kretomPewnego dnia zadzwonił do nas właściciel bardzo małej produkcji z prośbą o pomoc. Okazało się, że w jego okolicach pojawiła się konkurencja i siatka przeciw kretom stała się zbyt częsta. To zadanie przydzielono właśnie mnie. Musiałem zbadać sytuację na rynku, a potem zacząć wprowadzać wszelkie techniki. Siatka na krety wymagała dodatkowej reklamy. Zleciłem aby nasi informatycy zajęli się stroną internetową. Należało wstawić nowe zdjęcia i dodać jej bardziej funkcjonalnych rzeczy. Również musiałem zaprojektować szyldy reklamowe. Na nich miała znajdować się nowoczesna pułapka na krety. To wszystko miało związek z coraz częściej spotykanymi atakami szkodników. Także chciałem aby to bardziej docierało do rolników i ludzi posiadających ogrody. W tym celu zaleciłem dodanie ogłoszeń w prasie i magazynach o podobnej tematyce. Również wydałem autorki poradnik jak pozbyć się kreta. Darmowe porady i konsultacje często przyciągały potencjalnych klientów. Ostatecznie nie miałem nic więcej do poprawy. Właścicielowi zwróciłem też uwagę na napisy znajdujące się w autach. Moim zdaniem obowiązkowo powinny wyglądać atrakcyjniej i mieć logo.

Nasz informatyk bardzo dobrze się spisał ze stroną internetową. Jej nowy wygląd był bardzo przyjemny dla oka. Ostatecznie wszystko spodobało się naszym klientom i byli zadowoleni z naszych usług.