Roleta plisowana do okien

W zakładowych pomieszczeniach biurowych nie było możliwości zamontowania normalnych karniszy na zasłony czy firany. Na dodatek, rolety rolowane nie przypadły do gustu pracownikom, którzy uskarżali się iż są one niewygodne, nadmiernie zaciemniają pomieszczenia gdy nie jest to potrzebne, i ogólnie nie należą do najwygodniejszych.

Najlepsze rolety plisowane do biura

plisy łódźOd wielu osób słyszeliśmy iż rolety plisowane są doskonałą alternatywą dla zwykłych rolet rolowanych, żaluzji czy nawet zasłon. Mogą być one bowiem regulowane od góry jak i od dołu, w przeciwieństwie do normalnych rolet czy żaluzji które mogą być wyłącznie regulowane pod kątem długości. Umożliwia to również osobie przebywającej w pomieszczeniu na ustawienie plisów tak, by całe pomieszczenie było oświetlone w sposób wystarczający, aczkolwiek tak by światło nie przeszkadzało pracownikom w normalnej pracy. Zdecydowaliśmy więc w każdym pomieszczeniu biurowym założyć plisy Łódź ma mnóstwo marketów budowlanych które mają w ofertach rolety plisowane. Są one sprzedawane w tak dużej różnorodności, iż wybór nie był wcale łatwym zadaniem. Na nasze szczęście, szukaliśmy raczej rolet funkcjonalnych niż ozdobnych, toteż łatwiej było dopasować kolor pod wygląd konkretnego biura. Możliwość tymczasowego montażu była jedną z wielkich zalet, o jakich wspominali użytkownicy plisów, aczkolwiek my preferowaliśmy przymocować na stałe nasze rolety do ram okiennych.

Wbrew pozorom nie było to zadanie szczególnie trudne czy czasochłonne, choć wymagało nieco dokładności i uwagi, by nie uszkodzić ramy podczas wiercenia otworów na śruby. Plisy okazały się być o wiele skuteczniejszymi zasłonami niż normalne rolety, a na pewno o wiele wygodniejszymi. Pracownicy biurowi są z nich zdecydowanie zadowoleni.