Przygotowuję projekt wnętrza swojego mieszkania

Moje mieszkanie jest piękne. Kupiłam je do generalnego remontu. Kiedy moi rodzice zobaczyli mieszkanie byli przerażeni. Ja jednak miałam na nie wizję i zupełnie nie przejmowałam się ich opiniami. Skończyłam studia i pracuję w centrum miasta Lublin.

Projekty wnętrz precyzyjnie wykonane

projekty wnętrzPracownia aranżacji wnętrz, w której pracuję to bardzo dobra i znana firma. Pracownia aranżacji wnętrz jest doceniana przez klientów. Każdy pracownik stara się żeby firma miała jak najlepsze opinie. Jako architekt wnętrz wiedziałam, że mieszkanie które kupiłam chociaż nie robiło teraz wielkiego wrażenia po generalnym remoncie będzie nie do poznania. Projektowanie wnętrz to moja pasja. Studia były dla mnie proste bardzo ciekawa. Tematyka była dla mnie bardzo interesująca i szybko przyswajałam nową wiedzę. Aranżacja wnętrz została przeze mnie wykonana nie raz dlatego nie wyobrażałam sobie, żebym sama nie wykonała dla siebie takiego projektu. Projekty wnętrz wykonuję bardzo precyzyjnie. Staram się, żeby każdy szczegół był uwzględniony. Projektowanie wnętrz musi być wykonywane przez osoby, które posiadają odpowiednią wiedzę i kwalifikacje. Projekty wnętrz, które przygotowałam całkowicie pasują do mojego charakteru. Zależy mi żeby aranżacja wnętrz była bardzo zbliżona do moich zainteresowań. Moje mieszkanie ma być przestronne i urządzone w przytulny sposób. Pracownia aranżacji wnętrz, w której pracuję daje mi możliwość rozwoju i nowych wyzwać. Dzięki pracy w pracowni rozwijam się i wynagrodzenie, które uzyskuje motywuje mnie do nowych zleceń i wyzwań. Projekty wnętrz mojego mieszkania spodobały się rodzicom.

Postanowiłam zaprosić ich do mieszkania jak już wszystko będzie skończone. Widzieli mieszkanie do remontu zobaczą jak remont będzie skończony. Będą mogli porównać efekty mojej pracy.

Więcej na http://arthouseprojektowanie.pl