Profesjonalne auta na akumulator

Wszystkie dzieci uwielbiają dobrą zabawę, szczególnie na świeżym powietrzu. Rodzice często je zabierają na spacery, gdzie mogą się wyszaleć na rowerkach, hulajnogach czy rolkach. Jednak do tej listy można dodać jeszcze samochody na akumulator.

Co posiada na wyposażeniu autko na akumulator?

auta na akumulatorRodzice, którzy decydują się na zakup dla dziecka samochodu elektrycznego, mają do wyboru dwa rodzaje pojazdów. Są to autka klasyczne, miejskie sedany z niskim zawieszeniem oraz terenowe samochody z dużymi kołami. Większość modeli jest dostępna dla dzieci w wieku od trzech lat, ponieważ wymagają one samodzielnego kierowanie, ale znajdziemy także autka dla młodszych dzieci. Do autek dla dwu i jednolatków są dołączone piloty zdalnie sterowane, które umożliwiają kierowanie pojazdem z odległości nawet kilku metrów. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, kiedy bierzemy malucha na dłuższy spacer. Auta na akumulator mają mocne silniki, dzięki czemu możliwe jest pokonanie dystansu nawet kilku kilometrów bez konieczności ładowania. Jednak przede wszystkim są bezpieczne, bo po pierwsze przemieszczają się z maksymalną prędkością kilku kilometrów na godzinę i mają pasy bezpieczeństwa. Autka wyglądają bardzo podobnie do prawdziwych samochodów, więc nic dziwnego, że maluchy tak chętnie z nich korzystają. Mają one kierownicę  klaksonem, boczne lusterka, wygodne, oddzielne fotele i przednie oraz tylne światła led. Kierowanie samochodem odbywa się za pomocą pedału gazu i kierownicy, ponieważ hamulec się automatycznie włącza po puszczeniu gazu.

Takim pojazdem dzieci mogą jeździć w ogrodzie, po chodniku, w parku czy na łące, w zależności od wybranego modelu. Ceny takich elektrycznych zabawek zaczynają się już od niecałych trzystu złotych i mogą sięgać nawet do półtora tysiąca złotych.