Proces skutecznego leczenia lęku poprzez hipnozę

Razem z moim mężem od wielu lat prowadzę praktykę psychologiczną. W ubiegłym roku postanowiliśmy poszerzyć naszą działalność i otworzyliśmy nowy ośrodek, który pomagał naszym pacjentom radzić sobie z różnymi stanami emocjonalnymi.

Klinika skutecznego leczenia lęku dzięki hipnozie

skuteczne leczenie lęków hipnoząOśrodek, który prowadzę skupia się zarówno na działalność stacjonarnej oraz internetowej. Nasze skuteczne leczenie lęków hipnozą pomaga pacjentom pozbyć się wielu dolegliwości natury psychologicznej. Każda sesja terapeutyczna jest bardzo ważna, a dzięki hipnozie docieramy do najgłębszych pokładów świadomości i wspólnie rozwiązujemy problemy. Ważne jest, aby podczas tego procesu skupić się na tym co pacjent chce nam przekazać, w jaki sposób doszło do danego lęku i jak wpływa on na życie. Dzięki hipnozie, mam okazję poznać źródła problemu wprowadzając pacjenta w stan głębokiej medytacji, a przy tym pomóc mu zrozumieć w jaki sposób lęk powstał i jak zacząć sobie z nim radzić. Dzięki tej metodzie pomogliśmy już wielu ludziom uporać się z bardzo trudnymi lękami, takimi jak strach przed dużymi skupiskami ludzi czy lęk przed chorobami. W mojej pracy terapeutycznej skupiam się na głębokiej podświadomości pacjenta jednocześnie z nim rozmawiając, a dzięki metodom psychologicznym staram się, aby strach i poczucie wyalienowania u pacjentów minimalizował się przy każdym naszym spotkaniu. Cieszę się, że w ośrodku pomogłam już tylu osobom, a metoda hipnozy jest coraz częściej stosowana wśród moich kolegów po fachu, ponieważ przynosi zaskakujące efekty.

W mojej pracy stykam się z różnymi problemami pacjentów. Najczęściej są to fobie społeczne oraz paraliżujący strach, który utrudnia życie. Dzięki nowoczesnym metodom oraz badaniom nad ludzką psychiką operujemy metodami, które pomagają innym radzić sobie z problemami, a w konsekwencji powrócić do normalnego życia.