Potrzebowałam smyczy dla dużego psa

Ostatnio mój pies zerwał się ze smyczy i mi uciekł. Na szczęście udało mi się go szybko odnaleźć i nikomu nic się nie stało, ale i tak „najadłam się” strachu. Smycz okazała się porwana, dlatego była bezużyteczna. Musiałam kupić nową. Zależało mi na tym, aby tym razem wybrać jakaś naprawdę wysokojakościowa, ponieważ nie chciałam już kolejnych takich przykrych niespodzianek.

Zalety automatycznych smyczy Flexi

smycz flexi dla dużego psaW sklepie z artykułami dla zwierząt, do którego się wybrałam od razu poprosiłam sprzedawczynię o pomoc. Powiedziałam jej czego potrzebuję, a ona od razu poleciła mi smycz Flexi dla dużego psa. Dowiedziałam się od niej, że ta smycz jest odpowiednia dla zwierząt o masie ciała do pięćdziesięciu kilogramów. Jest to smycz automatyczna, która rozwija się nawet do długości pięciu metrów. Posiada także specjalną blokadę, która za pomocą jednego przycisku umożliwia zatrzymanie się rozwijania linki. Sama linka wykonana jest z trwałego tworzywa, które jest odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz nie nasiąka wodą podczas deszczu. bardzo szybko wysycha i jest naprawdę solidne. Z pewnością nie zerwie się, tak jak moja poprzednia smycz. Sprzedawczyni zapewniła mnie, że smycze Flexi są bardzo często polecane i wybierane przez klientów, również ze względu na ich niską, atrakcyjną cenę. Również postanowiłam zakupić taką smycz dla mojego czworonożnego przyjaciela.

Muszę przyznać, że jestem z niej bardzo zadowolona. Przede wszystkim dlatego, że smycz jest niezwykle trwała i tak jak wspominała sprzedawczyni, zapewnia komfort przy wychodzeniu z psem na spacer. Zwróciłam również uwagę na fakt, że jej rączka jest bardzo ładnie wykonana i umożliwia pewny chwyt. Dzięki tym wszystkim zaletom automatycznych smyczy Flexi, nie muszę się już niczym martwić podczas spacerów z psem.