Potrzebowałam dostać się do poradni chirurgicznej

Ostatnio zauważyłam na moim brzuchu pewnego guzka. Wyglądało to, jak delikatne wybrzuszenie i trochę się zdenerwowałam. Od razu udałam się do lekarza rodzinnego, który zlecił mi podstawowe badania, ale nadmienił, że powinnam jak najszybciej udać się do chirurga. Otrzymałam skierowanie i teraz nie pozostało mi już nic innego, jak znaleźć odpowiedniego specjalistę.

Gdzie w Siedlcach znajdę poradnie chirurgii ogólnej?

poradnia chirurgii ogólnej siedlceNigdy wcześniej nie miałam takich problemów zdrowotnych, dlatego w pierwszej chwili nie miałam pojęcia do kogo powinnam się udać. Na szczęście z pomocą przyszła mi moja przyjaciółka z pracy, która doradził mi bardzo dobre rozwiązanie. Wysłała mnie ona do bardzo dobrej poradni, z której pomocy sama wielokrotnie korzystała. Przekonała mnie, że przyjmują tam naprawdę bardzo dobrzy chirurdzy i z pewnością nie będę musiała długo czekać na termin. Była to poradnia chirurgii ogólnej Siedlce to miejscowość, w której się znajdowała. Mieszkałam niedaleko, dlatego tego samego dnia po pracy, od razu się tam udałam, żeby zapisać się do chirurga. Faktycznie, tak jak twierdziła przyjaciółka, mieli oni bardzo szybkie terminy przyjęcia i jeszcze w tym samym tygodniu, udało mi się dostać do lekarza. W umówiony dzień o podanej godzinie zjawiłam się przed gabinetem. Zostałam bardzo szybko przyjęta przez doświadczonego i renomowanego lekarza.

Od razu mnie zbadał i wykonał wiele badań. To co było dla mnie ważne, to fakt, że wszystkie badania odbywały się w tej poradni, dlatego nie musiałam nigdzie dodatkowo jeździć. Wyniki badań były już dzień później. Znów zjawiłam się u tego lekarza. Na szczęście okazało się, że sprawa nie jest groźna dla życia i mogę spokojnie zacząć proste i szybkie leczenie. Jestem bardzo zadowolona z fachowej pomocy uzyskanej w tej poradni.