Poszukiwania restauracji na chrzciny

Zbliżał się chrzest mojego dziecka. Dość późno zorientowaliśmy się z mężem, że nie zarezerwowaliśmy żadnego lokalu na chrzciny. Zaczęliśmy na gwałt szukać jakiejś restauracji, ale w najbliższej okolicy wszystkie lokale były już zarezerwowane na ten termin. Nie wiedziałam, że restauracje trzeba rezerwować odpowiednio wcześniej. Teraz musieliśmy poszukać czegoś w dalszej okolicy.

Wynajęliśmy restaurację na chrzciny w dolnośląskim

restauracja na chrzciny DolnośląskiePoszukiwania odpowiedniego lokalu zaczęliśmy od internetu. Wpisaliśmy w wyszukiwarkę frazę: restauracja na chrzciny Dolnośląskie, i zaczęliśmy przeglądać wyniki. Po długich poszukiwaniach udało nam się wreszcie znaleźć to czego potrzebowaliśmy. Była to mała i skromna restauracja na drodze wylotowej z naszej miejscowości. Nie było to znowu tak daleko, żeby nie dojechać tam samochodem. Restauracja miała wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez okolicznościowych, w tym chrzcin. Znaleźliśmy wiele pozytywnych rekomendacji gości o tym miejscu. Wszyscy zachwalali pyszne, świeże jedzenie oraz fachową obsługę kelnerską. Bardzo spodobała nam się możliwość zatrudnienia animatorki dla dzieci. Zapoznaliśmy się z ofertą okolicznościową tej restauracji. Cena od osoby była dość niska, przystępna. Zaś oferta dań do wyboru dość duża, mogliśmy wybierać ciepłe posiłki z karty menu lokalu. To było bardzo praktyczne rozwiązanie.

Przede wszystkim jednak restauracja miała wolny termin w dniu chrzcin naszego dziecka oraz dysponowała odpowiednio dużą salą, żeby pomieścić wszystkich naszych gości. Od razu zdecydowaliśmy się ją zarezerwować. W cenie od osoby były aż 4 ciepłe posiłki, zimne przystawki oraz ciepłe i zimne napoje, a także tort i napoje alkoholowe. Była to bardzo kompleksowa obsługa gości, co jak się już wkrótce okazało było świetnym wyborem.