Polecane lakiery do paznokci

Piękne i zadbane paznokcie są wizytówką każdego s nas. Nie tylko kobiety powinny dbać o swoje dłonie lecz także mężczyźni. Nie wyobrażamy sobie iść do lekarza czy kosmetyczki, która ma poobgryzane paznokcie i mało zadbane dłonie. Dlatego samodzielnie możemy dbać o paznokcie oraz swoje dłonie. Oczywiście polecane kosmetyczki pomogą zadbać o ręce w profesjonalny sposób.

Najbardziej klasyczny manicure hybrydowy

lakier hybrydowyKobiety bardzo często wykonują manicure hybrydowy lub żelowy. Do tego trzeba się umówić na wykonanie profesjonalnego manicure lub pedicure. Je wykonują kosmetyczki, które bazują na najlepszych produktach takich jak lakier hybrydowy lub żel. Manicure lub pedicure zawsze musi być wykonany starannie. Często panie życzą sobie wykonania jakiegoś ładnego wzoru na paznokciach. Dlatego kosmetyczki często doszkalają się w kwestii zdobień. Kobiety wykonujące manicure hybrydowym lakierem lub żelem mogą cieszyć się pięknym wyglądem paznokci nawet do 2-3 tygodni. Dlatego też jest to dosyć trwały zabieg. Każda profesjonalna manikiurzystka utwardza lakier hybrydowy minimum minutę za pomocą lampy ledowej. Takie lampy zastąpiły lampy uv. Teraz bardzo często w okresie zimowym wykonywane są maniciure w kolorze czerwonym lub bordowym. Modne cały rok są natomiast kolory czarny, granatowy i jasne pudrowe np. fioletowy i brzoskwiniowy.

Długie bądź krótkie, migdałki lub kwadratowe wszystkie paznokcie będą piękne tylko jeśli będą zadbane. Niekoniecznie muszą być pomalowane lakierem hybrydowym ważne by skórki były odpowiednio zadbane. Wtedy wystarczy delikatny połyskujący lakier i dłonie będą wyglądały na czyste i zadbane. Cena za lakier hybrydowy to koszt koło 15-35 złotych. Zależy oczywiście od firmy, a tych na rynku polskim jest bardzo dużo.