Polecam wynajem kontenerów z mojej firmy

 

Zostałam zatrudniona w firmie, która zajmuje się wynajmowaniem i transportem kontenerów. Praca była dla mnie idealna. Firma znajdowała się blisko mojego miejsca zamieszkania dzięki temu nie musiałam narażać się na dodatkowe koszty związane z dojazdami. Dodatkowym plusem był fakt, że

Byłam odpowiedzialna za transport kontenerów

wywóz kontenerów na śmieci wrocławDo moich obowiązków należał kontakt z klientami, którzy byli zainteresowani wynajmem kontenerów. W naszej firmie było dużo kontenerów różnej wielkości. Musiałam zawsze dopytywać się o jaki kontener chodzi. Co klient chce do niego wrzucać. Czy będą to same rzeczy remontowe czy jakieś dodatkowe kable i większe materiały. Nasza firma gwarantowała najlepszą jakość obsługi i każdy klient był pewny, że my zajmiemy się wszystkimi formalnościami. Wywóz kontenerów na śmieci wrocław był organizowany przeze mnie i nie miałam problemów z tymi zadaniami. W firmie było zatrudnionych sporo kierowców, którzy wiedzieli jak prawidłowo powinno się transportować puste czy pełne kontenery. Kontenery zawsze musiały być odpowiednio zabezpieczane żeby w  trakcie transportu nic się z nimi nie działo. Lubiłam swoja pracę chodząc ona nie była bardzo rozwijająca. Doceniałam to, że miałam codzienny kontakt z klientami a firma planowała wkroczyć na rynek zagraniczny więc zapewniała swoim pracownikom naukę języka angielskiego, która była darmowa. Bardzo się cieszę, że mogłam pomagać także moim znajomym czy rodzinie, którzy robili remonty w swoich mieszkaniach czy domach.

Kierowali od razu do mnie pytania o kontenery a ja zapewniałam im spore zniżki na ich wynajem. Mieli wówczas pewność, że kontenery zawsze dojada na czas i zostaną dostarczone zgodnie z ustaleniami. W tej branży jest spora konkurencja ale nie wszystkie firmy są słowne. 

Wywozem zajmie się www.eko-city.com.pl