Podświetlana donica do ogrodu

Uwielbiałam wiosnę, bo był to czas, kiedy coraz więcej czasu spędzałam w ogrodzie. Miałam taras, na którym był zestaw wypoczynkowy i tam właśnie uwielbiałam przesiadywać długimi godzinami. Z ogromną przyjemnością przywitałam wiosnę i postanowiłam wybrać się na zakupy.

Duża podświetlana donica na tarasie 

donice podświetlaneOdwiedziłam największy sklep ogrodniczy w okolicy, ponieważ tam był zawsze ogromny wybór sadzonek, mebli ogrodowych i drzewek czy kwiatów. Sklep był bardzo duży i wiedziałam, że dużo czasu w nim spędzę i nie zamierzałam wyjść z pustymi rękoma. Moją uwagę przykuły donice podświetlane, które były nowością w sklepie. Donice były dostępne w różnych rozmiarach i wszystkie prezentowały się bardzo nowocześnie. Od razu wyobraziłam sobie taką donicę u siebie na tarasie. Musiałam ją kupić, ponieważ idealnie będzie pasowała w moim pięknym ogrodzie. Wybrałam kolorową donicę, która była średniej wielkości. Zamierzałam w niej trzymać azalię i dlatego kolorowa donica podświetlana w mojej ocenie nadawała się najlepiej. Donica była wykonana z plastiku i dzięki temu nie była ciężka, więc swobodnie mogłam przenieść ją do samochodu. Kiedy wróciłam ze sklepu, to postanowiłam przesadzić do podświetlonej donicy azalię i zanieść ją do ogrodu na taras. Ustawiłam ją przy balustradzie tuż przy schodach. To było idealne dla tej donicy miejsce, bo przejście na taras było swobodne a donica była widoczna z każdej części ogrodu. To był mój najlepszy w tym sezonie zakup i byłam z niego zadowolona.

Dokupiłam jeszcze więcej drobiazgów do ogrodu i prezentował się on dokładnie tak jak chciałam. Często spędzałam w nim czas i również zapraszałam znajomych. Lubiłam wiosnę i lato, bo wtedy człowiek mógł długo przebywać na dworze i dobrze wykorzystać cały dzień.