Podnośniki koszowe i montaż reklam

Jadąc miastem, gdzie się nie obejrzymy wszędzie widoczne są reklamy. Na przystankach autobusowych, komunikacji miejskiej, witrynach sklepów, jednak największa część nich znajduje się na telebimach oraz elewacjach budynków. Jak one się tam znajdują? Odpowiedź jest prosta, za pomocą podnośników koszowych.

Montaż reklam przy użyciu podnośników koszowych

wynajem podnośników koszowych w ŁodziPodnośniki koszowe to maszyny budowlane o bardzo szerokim zastosowaniu. Za ich pomocą można nie tylko wykonać wiele prac budowlanych jak położenie dachówki, malowanie elewacji, montaż rynien itd., ale także różne czynności związane z pracą na wysokościach jak właśnie montaż reklam. Usługi podnośnikowe, a także wynajem podnośników koszowych w Łodzi i innych większym miastach Polski to bardzo popularne zajęcie, w związku z czym na rynku znajduje się wiele firm oferujących montaż reklam. Zwykle pracownicy wysokościowi, za pomocą podnośników zawieszają na budynkach banery reklamowe. To praca wymagająca nieco wysiłku albowiem baner trzeba przytwierdzić do powierzchni, najczęściej przy wykorzystaniu linek. Drugą opcją na zamieszczanie reklam na budynkach są billboardy. Tego typu reklama składa się z metalowej ramy, wewnątrz której przykleja się papierowe plakaty z reklamą. Monterzy wykonują tę czynność właśnie za pomocą podnośników koszowych. Operator zwyżki podnosi ich do wysokości billboardu, a oni za pomocą kleju przyklejają reklamę do płaskiej powierzchni billboardu.

Dzięki temu, że platforma podnośników koszowych jest na tyle szeroka, mogą oni przy jednym podniesieniu zabrać ze sobą wszelkie niezbędne do tej czynności akcesoria jak wałek, klej oraz plakat. Ponadto jednocześnie na platformie może znajdować się dwoje pracowników. Na tej samej zasadzie odbywa się montaż plakatów na billboardach stojących na poboczach dróg.