Podarowanie bratu naturalnej szczotki do brody

Z moim starszym bratem zawsze miałam dobre relacje. Chronił mnie w różnych sytuacjach i czasami krył przed rodzicami. Kiedy się wyprowadził to bardzo mi go brakowało, ale spotykaliśmy się dość często. Ostatnio poznał jakąś dziewczynę i chciał się dla niej zmienić.

Brat codziennie używa naturalnej szczotki do brody

naturalna szczotka do brodyRozumiałam brata, bo dziewczyna była na prawdę świetna. Mój brat nie do końca dbał o wygląd i dlatego wspólnie postanowiliśmy coś z tym zrobić. Namówiłam go, żeby zapuścił brodę, która była ostatnio bardzo modna. Mężczyzna z zarostem od zawsze był atrakcyjny dla kobiet i zapewniłam go, że nie będzie żałował. Brat się zgodził i faktycznie wyglądał świetnie. Postanowiłam zrobić mu prezent. Uznałam, że przydałaby mu się jakaś naturalna szczotka do brody, żeby mógł właściwie dbać o swój zarost. Szczotkę kupiłam w sklepie internetowym i dostawa była dość szybko zrealizowana. Kiedy następnego dnia odwiedziłam brata to od razu podarowałam mu tę szczotkę. Był nieco zaskoczony, ponieważ nie wiedział, że brodę należy szczotkować. Wyjaśniłam mu, że poza kosmetykami szczotki również powinien używać dla estetyki i ładnego wyglądu. Użył jej od razu i sam zauważył różnicę. Podziękował mi za tak trafiony prezent i szczotki używał nawet kilka razy dziennie. Jego nowa dziewczyna była zachwycona jego wyglądem i przyznała, że z brodą wygląda o wiele lepiej. Dobrze, że udało mi się go namówić na jej zapuszczenie, bo wyglądał zjawiskowo. Dużo kobiet się za nim zaczęło oglądać.

Z Marysią mój brat był szczęśliwy i postanowił jej się oświadczyć co uznałam za świetny pomysł. Zgodziła się za niego wyjść i są teraz w trakcie przygotowań do ślubu. Brat wybrał mnie na swoją świadkową co mi bardzo schlebiało. Cieszyłam się, że jest szczęśliwy.