Pianka wygłuszająca w studio

Wielu ludzi marzy o tym, żeby zobaczyć to, jak ich ulubiona sławna osoba żyje, mieszka i pracuje. Czy faktycznie pławi się w luksusie? Jak to właściwie wygląda? Jakiś czas temu zorganizowano konkurs, w którym główną nagrodą było właśnie spotkanie ze swoją ulubioną sławną osobą i poznanie jego życia od domowej strony. Wybrałam mojego ulubionego rapera i sama nie wierzyłam w to, że wygrałam ten konkurs!

Eleganckie studio nagrań z pianką wygłuszającą

pianka wygłuszającaOdwiedziłam go w jego dużym domu na przedmieściach Warszawy. Pierwsze, co chciałam zobaczyć, to było jego osobiste studio. Pianka wygłuszająca pokrywała każdy jego centymetr. Było to dla mnie niesamowite przeżycie – to studio było bardzo eleganckie, a jednocześnie widać było, że używa go zwykły człowiek. Za czerwoną, skórzaną kanapą, którą znałam z najnowszej okładki jego płyty, były zamontowane panele akustyczne. Spytałam go, czy mogę usiąść na tej kanapie – a on roześmiał się, wziął mnie za rękę i rzucił się ze mną na miękkie obicie kanapy. To było świetne, czułam, że mam całe czerwone policzki od emocji. Pogadaliśmy trochę o nagrywaniu, o tym, jak ważna jest mata akustyczna, która się tu znajduje, po czym zapytał mnie, czy interesuję się nagrywaniem. Nieśmiało przyznałam, że tak – od pewnego czasu. Wtedy powiedział, że została mu jeszcze mata wygłuszająca której nie zużył i czy nie chciałabym jej ze sobą zabrać. Dostałam matę w prezencie od mojego ulubionego rapera? To było niewiarygodne! Podziękowałam serdecznie i przyznałam, że jak tylko wrócę do domu to zabiorę się do zamontowania jej. Potem przeszliśmy się po innych częściach jego domu – było tam dużo pokojów, ale wszystkie nosiły znaki użytkowania. Nie była to willa bez duszy, widać było, że mieszkają tu zwykli ludzie – nieco bogatsi niż my, ale to zrozumiałe przez wzgląd na to, co robią.

Generalnie najbardziej zdziwiłam się, że mój ulubiony raper jest taki zwykły i ludzki – zawsze widząc go w teledyskach trochę mnie onieśmielał, a okazał się zwykłym chłopakiem, który nie wywyższa się przez to, że jest znany w całym kraju.