Parking w pobliżu lotniska Balice

Krakowskie lotnisko jest miejscem często uczęszczanym, dlatego zaparkowanie nieopodal graniczy niemal z cudem. Nawet płacąc za postój, należy zarezerwować miejsce z odpowiednim wyprzedzeniem, ponieważ parkingi przy lotnisku oraz te znajdujące się nieco dalej są wręcz oblegane. Sporo właścicieli parkingów umożliwia dokonanie rezerwacji online lub telefonicznie.

Gdzie zaparkować obok lotniska Balice?

tani parking niedaleko lotniska BalicePrzed wyborem miejsca, w którym pozostawimy nasz samochód na czas naszego wyjazdu, najlepiej zapoznać się ze zdjęciami przedstawiającymi parking oraz opiniami innych klientów. To ważne, ponieważ nikt nie chce raczej parkować auta w błocie i kałużach. A niestety i takie parkingi bywają, w szczególności te najtańsze, gdzie ledwo znajdziemy miejsce, aby zmieścić nasz samochód. Czy można znaleźć odpowiednio wyposażony, monitorowany i zarazem tani parking niedaleko lotniska Balice? Jak najbardziej istnieje taka możliwość, tylko należy wszystko dokładnie zweryfikować oraz zarezerwować i opłacić miejsce wcześniej. Kolejna kwestia to dogadanie się z właścicielem w kwestii transportu nas i członków rodziny prosto na lotnisko. Niektóre parkingi są zlokalizowane nawet kilka kilometrów od Balic. Zazwyczaj jest to usługa wliczona w cenę wynajmu miejsca parkingowego, ale lepiej dopytać o tę kwestię i mieć pewność, że zostaniemy dowiezieni na czas i nie przegapimy lotu czy też nie będziemy musieli iść pieszo na lotnisko.

Koszt miejsca parkingowego tuż przy lotnisku jest bardzo wysoki i nieopłacalny szczególnie w sytuacji, gdy pozostawiamy auto na kilkanaście czy więcej dni. Wtedy koszt może wynieść nawet kilka tysięcy złotych – w zależności od wybranego sektora. Z kolei opłata parkingowa na pobocznych parkingach wyniesie od kilkudziesięciu do kilkuset złotych (przy dłuższej nieobecności kierowcy).