Noworoczne gadżety reklamowe

Nadejście kolejnego roku, staje się doskonałą okazją na wyprodukowanie odpowiednich gadżetów reklamowych dla firmy. Dlaczego właśnie przełom starego i nowego roku sprzyja produkcji nowych przedmiotów z logotypem naszej firmy? Ponieważ w tym okresie mamy możliwość stworzenia czegoś, co będzie w sposób użyteczny promowało naszą działalność, a mianowicie kalendarza.

Firmowy kalendarz trójdzielny

wyjątkowe kalendarze trójdzielne dla firmKażdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak różne – ze względu na rodzaj i format – mogą być kalendarze. Jeśli chodzi o typ, który doskonale sprawdzi się jako gadżet firmowy, warto postawić na wyjątkowe kalendarze trójdzielne dla firm. Na czym polega ich wyjątkowość? Na kilku zasadniczych kwestiach. Po pierwsze, są one zdecydowanie tańsze od, np. kalendarzy książkowych, a doskonale spełnią swoją rolę, wyglądając przy tym naprawdę profesjonalnie. Po drugie, kalendarze trójdzielne sprawdzają się w wielu miejscach, ze względu na swoją formę, która w sposób przejrzysty jest w stanie przedstawić miniony, teraźniejszy, a także nadchodzący miesiąc. Trzecią kwestią, na którą warto zwrócić uwagę, jest możliwość zamieszczenia zdjęcia lub grafiki w górnej części tego typu kalendarza, co zdecydowanie przesądza o możliwości zamienienia go w gadżet firmowy. Na pewno ciekawym rozwiązaniem będzie wykorzystanie, na przykład, grupowego zdjęcia naszych pracowników – jeśli prowadzimy mniejszą firmę, lub produktów – gdy prowadzona przez nas firma zalicza się do rozmiarowo większych.

Zamówienie na trójdzielny kalendarz z konkretnym zdjęciem i logotypami, możemy zrealizować w każdej drukarni, która proponuje nam stworzenie różnorodnych gadżetów reklamowych. Spersonalizowany w ten sposób kalendarz możemy wręczyć naszym pracownikom, klientom, kontrahentom, a także powiesić go w naszej firmie, wykorzystując go użytkowo.