Nowoczesne osłony grzejnika podobają się klientom

Od jakiegoś czasu szukałam pracy i dzisiaj byłam bardzo zadowolona bo udało mi się ją zdobyć. Byłam na rozmowie w sklepie budowlanym i dostałam szansę od kierowniczki. Nie miałam doświadczenia zawodowego w sprzedaży ale byłam bardzo zmotywowana i wiedziałam, że zrobię wszystko żeby zrobić dobre wrażenie. Na początku miałam szkolenie z różnych artykułów, które można było w naszym sklepie kupić.

Kliencie chętnie kupowali osłonę na grzejniki

osłony grzejnikoweNa końcu zostałam przydzielona do konkretnego działu i musiałam dowiedzieć się wszystkiego o materiałach, które oferowałam klientom. Sporo rzeczy mi się podobało w sklepie. W szczególności osłony grzejnikowe, które można było kupić w różnych kolorach i wzorach. Osłony grzejnikowe cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony klientów. Ja do tej pory nawet nie wiedziałam, że takie osłony istnieją. Spodobały mi się bo dzięki nim można było odmienić swoje wnętrze. Łatwo się je montowało. Nie wymagały żadnego wiercenia, wystarczyło je przyłożyć do kaloryfera i dzięki temu, że w osłonach znajdowały się magnesy to idealnie trzymały się grzejnika. W tym tygodniu kiedy samodzielnie pracowałam już na swoim dziale akurat była na nie spora promocja. Sama zdecydowałam się na zakup takiej osłony do naszego salonu. Mąż wymierzył nasz grzejnik i wiedziałam jaki wymiar muszę kupić. Zdecydowaliśmy się na osłonę w jasnym kolorze.

Były na niej ciekawe wzory trójwymiarowe, które idealnie pasowały do naszego wnętrza. Dzięki tej osłonie salon został odmieniony. Grzejnik pięknie się prezentował. Osłona nie zatrzymywała ciepła więc spokojnie można było ją montować. Łatwo się ją zdejmowało i nie sprawiała ona żadnych problemów. Byłam zadowolona, że ją kupiłam i cieszyłam się, że dobrze radziłam sobie w nowej pracy.