Nowoczesne donice z betonu w centrum

Jakiś czas temu firma, w której pracuje zmieniła siedzibę. Wcześniej znajdowała się w dużym starym budynku. Jednak teraz został specjalnie wybudowany bardzo nowoczesny budek w centrum miasta. Wszyscy w firmie wprost nie mogli doczekać się tego długo zapowiadanego przeniesienia.

Nowoczesne donice z betonu przed firmą

nowoczesne donice z betonuGdy byłam w centrum miasta to zawsze patrzyłam jak postępują pracę budowlane i jak ten budynek wygląda aktualnie. Wcześniej było wstyd [powiedzieć w jakim miejscu znajduje się moja firma. Teraz będę się chwaliła wszystkim znajomym, że pracuje w tym ładnym budynku. Ten budynek zresztą został zaprojektowany przez znanego projektanta. Mi spodobało się to, że na przykład także przed budynkiem zostały postawione nowoczesne donice z betonu, w których są piękne rośliny. Czyli nie tylko sam budynek robi wrażenie, ale także co jest przed nim ma robić wrażenie. A te donice są naprawdę piękne pierwszy raz widziałam coś takiego. Są to donice betonowe jednak są bardzo nowoczesne. Na pewno gdy będzie się wchodziło do budynku to każdy zwróci uwagę na te właśnie donice, które sprawiają, że moim zdaniem prestiż tego miejsca jest jeszcze większy. A to bardzo ważne. Zresztą myślę, że gdyby takie donice były postawiona na całej ulicy to ta przestrzeń miejska wyglądałaby dużo lepiej. Jestem ciekawa jaki jest koszt postawienia takich donic bo myślę, że nie byłby jakiś bardzo duży. A jednak coś takiego jak postawienie donic wiele by zmieniło.

Ja mogę się tylko cieszyć, że ta przestrzeń przed nową siedzibą firmy wygląda tak dobrze. Jednak dzięki tym donicom nie ma wszędzie tylko betonu ale jest też coś zielonego. A przecież jest jednak coraz mniej takich zielonych terenów szczególnie w centrum miast. A do nowej siedziby mamy przenieść się już za tydzień.