Nowa walizka Wittchen

W końcu parę tygodni temu kupiłam sobie nową małą walizkę. Kabinowa walizka była mi bardzo potrzebna, ponieważ chociaż moja duża walizka sprawdzała mi się dobrze to do krótszych podróży była po prostu za duża. Po nową walizkę postanowiłam wybrać się do firmowego sklepu Wittchen, ponieważ moja duża walizka jest właśnie z tej firmy i jestem z niej niesamowicie zadowolona.

Walizka Wittchen świetnie sprawdza się w podróży

walizki wittchenChciałam żeby moja walizka do bagażu podręcznego wyglądała dizajnersko, ale jednocześnie bardzo zależało mi na tym żeby była pojemna. Oczywiście musiała być też solidna, ponieważ często w bagażu podręcznym mam zapakowany sprzęt fotograficzny. Kiedy udałam się do sklepu doszłam do wniosku, że podobają mi się właściwie wszystkie walizki Wittchen, a więc wybór nie będzie prosty. Jednakże wtedy w moje oczy wpadła przepiękna biała walizka z dodatkami jasnej skóry – od razu wiedziałam, że muszę ją mieć. Kupiłam tę walizkę z wielkim uśmiechem na ustach, tak bardzo mi się podobała. Oczywiście walizka oprócz tego, że dobrze wygląda ma też bardzo dobre właściwości. Między innymi jest bardzo pojemna i dobrze zaprojektowana. Posiada cztery kółka, dzięki którym prowadzi się ją bardzo lekko i przyjemnie. Posiada zamek szyfrowy co jest dla mnie ciekawym i przydatnym gadżetem. Bardzo podoba mi się to, że rączka wysuwa się bardzo łatwo i jest niesamowicie stabilna.

Jestem naprawdę zadowolona ze swojego zakupu. Wybrałam naprawdę dobry model walizki, który jest nie tylko funkcjonalny, ale też i bardzo ładny. Lubię połączenie wygody z fajnym dizajnem. Wittchen jako firma jak zwykle mnie nie zawiedli i mogę cieszyć się sprzętem bardzo wysokiej jakości w dobrej cenie, odpowiadającej temu co dostajemy w zamian. Podróżowanie z tą walizką to czysta przyjemność.