Nieprofesjonalne porady prawne online

Prowadzenie własnej działalności nie jest rzeczą prostą. Poza tym, że przypilnować trzeba pracowników, dbać o sprawy umożliwiające prawidłowe funkcjonowanie firmy, to jeszcze do tego załatwiać trzeba wszelkie sprawy formalne.

Zdecydowałam się na porady prawne online

porady prawne onlineCzłowiek może nie nadążyć ze wszystkim dlatego często decydujemy się na skorzystanie z usług profesjonalnych firm, które nieco odciążą nas od tych obowiązków. Również ja postanowiłam iść tym tropem i zdecydowałam się na porady prawne online, które poleciła mi koleżanka. Na początku nie byłam pozytywnie do tego nastawiona, jednak przyjaciółka namówiła mnie argumentując tym, że nie będę musiała tracić czasu na dojazdy do prawnika oraz czekać, aż będzie on miał wolny termin i tak właśnie uległam. Obsługa prawna firm tej kancelarii internetowej miała być prowadzona na najwyższym poziomie. Jednak niestety okazało się, że do profesjonalizmu dużo im brakuje. Wciąż popełniane były jakieś błędy, a to pismo nie złożone w terminie, a to nie tak napisany wniosek, ciągle coś. Taka pomoc prawna była mi niepotrzebna, skoro wszystkiego musiałam pilnować sama. Co prawda ceny były niższe niż te które proponowała kancelaria prawna z której korzystałam wcześniej, ale mimo to, nerwy i ciągłość wiszenia na telefonie nie były tego warte. Szybko więc, zawiedziona wróciłam do starego prawnika, który nienagannie wywiązywał się ze swoich obowiązków.

Znacznie bardziej wolałam zapłacić więcej i mieć spokojny sen bez obaw, że coś zostało niewłaściwie dopełnione przez co będę musiała płacić jakieś kary, dodatkowo gdybym musiała brać udział w rozprawie sądowej, nie mogłabym liczyć na takie niekompetentne usługi prawne.